میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۹
 
 
نطق پیش از دستور
ناطق گفت: مناطق زلزله را خودمان درست می‌کنیم اما انتظار داریم بعضی‌ها رفتار خودشان را هم درست کنند...

ناطق گفت: مناطق زلزله را خودمان درست می‌کنیم اما انتظار داریم بعضی‌ها رفتار خودشان را هم درست کنند.
وی با انتقاد از تخریب ستاد مدیریت بحران کشور هونولولو گفت: آنها تمام تلاش شان را کردند و تا جایی که امکان داشت امکانات خود را در اختیار زلزله‌زده‌ها گذاشتند اما وقتی عمق فاجعه با خط‌کش‌های دومتری هم قابل اندازه‌گیری نیست این طفلکی‌ها چه گناهی دارند؟
ناطق ادامه داد: ما از کشورهای دوست و همسایه انتظار داشتیم سری به ما بزنند و چند استکان چای دور هم بخوریم و گپ بزنیم اما آنها نیامدند و مجبوریم طی بیانیه شدیداللحنی از رفتار آنها انتقاد کنیم. این در حالی است که ما از اول هم گفتیم کمک کسی را قبول نکنیم و اگر کشوری می‌خواهد به ما کمک کند با پشت دست توی دهانش می‌زنیم.
وی در حالی که پشت دست خود را به خبرنگاران نشان می‌داد، افزود: بکشند این دست ما که نمک ندارد. وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در زلزله اخیر هیچ یک از واحدهایی که رفقای ما ساخته‌اند هیچ آسیبی ندیده و فقط سقف یکی از ساختمان‌ها پوسته داده و استکبار جهانی از همین حربه استفاده می‌کند و می‌خواهد عملکرد ما را زیر سوال ببرد.
ناطق از امضای تفاهم‌نامه بین سازمان متبوع و انجمن فتوشاپ‌کاران خبر داد و گفت: همچین خرابی‌های ناشی از زلزله را با فتوشاپ درست می‌کنیم که چشم دشمنان خارجی ما از حدقه بیرون بزند.
وی در پایان گفت: خوشبختانه امروز به نقطه‌ای رسیدیم که برای مقابله با خسارات انفجار بمب‌های هسته‌ای هم آمادگی داریم این هفت، هشت ریشترها که عددی نیستند.

کد مطلب: 101918
 
Share/Save/Bookmark