میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۶
 
 
حجت‌الاسلام قرائتی:
حذف موضوعات مذهبی از کتاب‌های درسی زمینه‌ساز نفوذ دشمن است

رئیس ستاد اقامه نماز گفت: هر نوع قرارداد نفتی، علمی، سیاسی و فرهنگی که موجب نفوذ کفار بر مسلمانان شود؛ ممنوع است، مانند حذف مطالب سیاسی و مذهبی از کتب درسی.
حجت‌الاسلام محسن قرائتی با اشاره به اینکه خداوند هرگز اجازه نمی‌دهد کفار راه نفوذ به مسلمانان داشته باشند، اظهار داشت: عربستان سعودی از آمریکا اسلحه خریداری می‌کند، مشکل خرید اسلحه نیست، مشکل جایی است که با خرید آن سلاح کارشناس و سرباز نظامی وارد کشور خریدار می‌شود و در نتیجه راه نفوذ دشمن به واسطه آن اسلحه باز می‌شود.
رئیس ستاد اقامه نماز کشور بیان کرد: امام راحل به هیچ آیت‌اللهی لقب رهبری ندادند، اما درباره حسین فهمیده فرمودند که «رهبر ما آن طفل ۱۳ ساله‌ای است که نارنجک به کمر خود می‌بندد و زیر تانک می‌رود...»، بنابراین دشمن روی این موضوع حساسیت نشان داد.
وی تصریح کرد: شنیده شد که کفار از مسلمانان امضاء گرفتند تا موضوع حسین فهمیده از کتب درسی حذف شود، در حالی که هر نوع قرارداد نفتی، علمی، سیاسی و فرهنگی که موجب نفوذ کفار بر مسلمانان شود، ممنوع است.
حجت الاسلام قرائتی با تأکید بر اینکه استفاده واقعی از قرآن عمل به آن است، خاطرنشان کرد: قرآن تنها یک کتاب مقدس نیست که روی طاقچه نگهداری شود، سرسفره‌ عقد عروس و داماد باشد، با آن استخاره گرفت، بلکه تمام زندگی ما در این کتاب است؛ قرآن کریم ده‌ها هزار رساله دکتری، سبک و دستورالعمل زندگی است.
وی عنوان کرد: با توجه به این دستور قرآنی که رهبران کفر را باید کشت، امام دستور دادند که سلمان رُشدی را باید کشت زیرا ممکن بود آن شخص مرتد، روی دانشجویان، جوانان و سایر مردم اثر بگذارد.

کد مطلب: 99489
 
Share/Save/Bookmark