میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۸
 
 
نگاهی به حاشیه‌سازی صهیونیست‌ها برای محسن یگانه

صهیونیست‌های ساکن امریکا تمام تلاششان را کردند تا کنسرت محسن یگانه را در امریکا لغو کنند؛ اما در نهایت با استقبال علاقه‌مندان این اتفاق نیفتاد.
به گزارش مشرق، همه چیز به «گله‌ی کرکس‌ها» برمی‌گردد؛ قطعه‌ای که محسن یگانه آن را خوانده و در آن رژیم صهیونیستی را به خاطر جنایت‌هایش نکوهش کرده است. اکنون یهودیانِ ایرانی‌تبارِ مقیمِ آمریکا تصمیم به انتقام‌گیری از یگانه می‌گیرند. وقتی خبر برگزاری کنسرت محسن یگانه در امریکا منتشر می‌شود، طرفداران رژیم صهیونیستی در امریکا تمام داشته‌های مالی و امکانات رسانه‌ای خود را به کار می‌گیرند تا کنسرت یگانه را لغو و انتقامشان را از این خواننده بگیرند.
اما «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد». طرفداران رژیم صهیونیستی کار خود را با انتشار اخباری در رسانه‌های معتبر آغاز می‌کنند. «اورشلیم پُست» و چند رسانه‌ی دیگر که وابسته به سرمایه‌ی صهیونیستی هستند، اصلی‌ترین رسانه‌ها برای این کار به شمار می‌آیند. این رسانه‌ها با انتشار مطالبی مدعی می‌شوند که محسن یگانه در قطعه «گله کرکس‌ها» یهودیان را با کرکس‌ها مقایسه کرده است. آنها در این مطالب ادعا می‌کنند که محسن یگانه شعرِ ضد یهودی خوانده است. آنها به این نکته هم اشاره شده که محسن یگانه در ترانه‌ای که خوانده خواستار برگرداندنِ بیت‌المقدس هم شده است.
طرفداران رژیم صهیونیستی هر چه دارند رو می‌کنند تا انتقام خود را از محسن یگانه بگیرند. آنها طرح امضای توماری آنلاین را مطرح می‌کنند تا ۵۰ هزار نفر آن را امضا کنند. قصد اصلی از امضای این تومار هم لغو کنسرت محسن یگانه است. اما در نهایت تنها ۵ هزار تن این تومار را امضا می‌کنند.
صهیونیست‌های ساکن امریکا انتشار ویدیویی با ترانه‌ی «گله کرکس‌ها» را دستمایه قرار می‌دهند تا فشار بیشتری برای لغو کنسرت محسن یگانه ایجاد کنند. آنها مدعی می‌شوند که در این ویدیو رژیم صهیونیستی مسئول به وجود آوردن داعش معرفی شده است. در نهایت هیچ کدام از این فتنه‌ها جواب نمی‌دهد. تلاش‌های رسانه‌ای وقتی جواب نمی‌دهد، آنها تهدید به تحریم و تظاهرات در مقابل سالنِ برگزاری کنسرت می‌کنند که در نهایت این کار هم جواب نمی‌دهد.
به هر روی صهیونیست‌ها دست به هر کاری می‌زنند تا کنسرت محسن یگانه را لغو کنند، اما موفق نمی‌شوند. چند روز مانده به برگزاری کنسرت، تمام هفت هزار و صد بلیت این کنسرت به فروش می‌رسد تا به راستی عدو سبب خیر شود.
صهیونیست‌ها با فضاسازی‌های مسمومشان نه تنها به هدفِ شومشان نرسیدند که حتی زمینه را برای حضور امریکاییان و ایرانیان بیشتری در کنسرت محسن یگانه فراهم کردند. البته یگانه در سال‌های گذشته هم یک بار در این سالن کنسرت داشته و توانسته هفت هزار مخاطب را پای کنسرتش بکشد. کنسرت محسن یگانه ۱۶ دسامبر ۲۰۱۷ در امریکا برگزار شد و ۷ هزار و ۱۰۰ نفر در سالن این کنسرت را دیدند. یگانه روز گذشته ویدیویی از کنسرتش در امریکا را منتشر کرد که هواداران بسیاری در سالن حضور داشتند. یگانه در این ویدیو اشک شوق می‌ریزد.

کد مطلب: 102297
 
Share/Save/Bookmark
 


علی وامق
۱۳۹۶-۱۰-۱۳ ۰۲:۳۳:۱۴
خیلی مسخرست. یگانه چیه که کنسرتش باشه‌ ، واقعا مسخره هستش.