میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۲
 
 
سیاست مجازی
پرچم یا حسین‌ در آخرین پایگاه داعش

تصویری از اهتزاز پرچم یا حسین(ع) در مسجدجامع شهر البوکمال را مشاهده خواهید کرد.
شهر بوکمال آخرین منطقه شهری مهم در سوریه بود که در اشغال داعش بود. روز یکشنبه ۲۸ آبان ارتش سوریه و متحدان آن موفق شدند شهر البوکمال در حومه دیرالزور را به صورت کامل آزاد کنند. با آزادسازی این شهر، ارتش سوریه و متحدان آن به پیروزی بزرگی دست یافته‌اند و موفق شده‌اند داعش را از آخرین پناهگاهش در سوریه بیرون برانند.
در همین رابطه فضای مجازی متاثر از تصویری از بر افراشته شدن پرچم یا حسین(ع) در مسجدجامع شهر البوکمال واقع در حاشیه جنوب شرقی استان دیرالزور سوریه است که در حال دست به دست شدن است.

به یاد شهید شهریاری
سعید جلیلی نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که مسئولیت تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای را برعهده داشت، با انتشار پستی در حساب توئیتر خود به مناسبت سالگرد شهادت دکتر مجید شهریاری از شهدای هسته‌ای نوشت: «شهید مجید شهریاری کشور را به توان غنی‌سازی ۲۰ درصد رساند در مقابل این کار بزرگ هر مقدار که درخواست می‌کرد به او داده می‌شد، اما حتی یک ریال هم بابت این کار نگرفت. این افراد باید به عنوان الگو به جامعه معرفی شوند. ۸ آذرماه سالگرد شهادت دانشمند هسته‌ای دکتر مجید شهریاری»

محمود در چه فکریه؟
داریوش سجادی فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود با عنوان «خامنه‌ای، خمینیه» نوشت: «آقای احمدی‌نژاد - تاریخ اسباب عبرت است. شما یادتان نیست! دهه ۶۰ آقایی بود بنام آیت‌الله منتظری که علی‌رغم همه حفاظت‌ها و حمایت‌های امام ماجراجویی را جایگزین حلم و عقلانیت کرد! تا آنکه کار به آنجا کشید امام با صلابت و قاطعیت شناخته شده‌شان فرمودند: من با هیچ‌کس در هیچ مرتبه‌ای عقد اخوت و دوستی ابدی نبسته‌ام! چارچوب دوستی من استوار بر عملکرد مبتنی بر حق افراد است! و شد آنچه شد و آن قائم‌مقام رهبری به تلخی از بدنه نظام جراحی شد. آقای احمدی‌نژاد سنی از شما گذشته و شایسته است در مقام کسی که دو دوره بر مسند ریاست جمهوری تکیه زده‌اید رفتاری در شان پایوران نظام داشته باشید. خود را اسباب عبرت در تاریخ نکنید تا کار بجایی بکشد امت خمینی این شعار را نیز در تاریخ ثبت کنند: محمود در چه فکریه؟ خامنه‌ای خمینیه. نگذارید کار بجایی بکشد تا آیت‌الله خامنه‌ای نیز چون خمینی نهیب‌تان زند که: من نیز با هیچ‌کس در هیچ مرتبه‌ای عقد اخوت و دوستی ابدی نبسته‌ام! چارچوب دوستی‌ام استوار بر عملکرد مبتنی بر حق افراد است!»

دیدار از زلزله‌زدگان
ماموستا ملا قادر قادری امام‌جمعه پاوه در کانال تلگرامی خود از بازدید از زلزله‌زدگان به همراه جمعی از روحانیون شهرستان پاوه، با حضور در بیمارستان طالقانی کرمانشاه، ضمن عیادت از مصدومین حادثه زلزله‌ی کرمانشاه خبر داده و برای آنان آرزوی سلامتی و شفای عاجل کردند.

کد مطلب: 102044
 
Share/Save/Bookmark