میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
 
 
تحلیل اخبار روز
یک نماینده مجلس در یک اظهارنظر غیرتمندانه و عزتمندانه و شرافتمندانه و دردمندانه و ددمنیشانه ... ددمشینانی...

یک نماینده مجلس در یک اظهارنظر غیرتمندانه و عزتمندانه و شرافتمندانه و دردمندانه و ددمنیشانه ... ددمشینانی... ددمناشی گفته: در شرایطی که به ما اجازه نمی‌دهند نفت بفروشیم و کالای مورد نیازمان را وارد کنیم، ممنون روسیه هم هستیم که به ما کالا می‌دهد تا از گرسنگی نمیریم.
ملاحظه فرمودید؟ چقدر شان و حرمت ما ایرانی‌های غیور را حفظ می‌کنند؟ سوسیس گربه و کالباس خوک می‌فرستند که ما از گرسنگی نمیریم اما ما در کمال نامردی کف خیابان‌ها پهن می‌شویم و داد می‌زنیم:
سفارت روسیه / لانه جاسوسیه
خلاصه ما که ننجون سالخورده‌ای هستیم یادمان می‌آید یک روز نفت می‌فروختیم و هواپیما می‌خریدیم. کارخانه مرسدس بنز می‌خریدیم. رآکتور اتمی می‌خریدیم و حالا باید ریش‌تراش روسری بخریم که به هر حال ایشالا مبارکش باد.
در همین راستا یا در یک راستای دیگر هم اعلام شد که مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن‌الحجج هم بازداشت شده است. خدای نکرده فکر نکنید ایشان اختلاس کرده‌اند. اصلا و ابدا! این بنده خدا که از وجنات خودش و موسسه‌اش پیداست که اهل این حرف‌ها نیست. طفلکی فقط دوازده هزار میلیارد تومان اختلاف حساب پیدا کرده و دیگر هیچ! لطفا بیخودی آبروی مومن را نبرید. آزادش کنید برود یک لقمه نان بگذارد وسط سفره و با خانواده بخورد. انشاالله به برکت همین گذشت و بزرگواری سفر کانادا نصیب‌تان شود.
یک نماینده مجلس دیگر هم گفته اجازه ندهید برادر "سیف" از بانک مرکزی استعفا کند چون بلافاصله سفیر ایران در چین می‌شود. بنابراین باید محاکمه بشود.
فلذا پیشنهاد می‌کنیم ایشان را در راستای صادرات غیرنفتی به چین صادر کنند تا هم وضعیت بانک‌ها درست شود و هم ایشان در انتخابات بعدی به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب نشوند.

کد مطلب: 105249
 
Share/Save/Bookmark