میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷
 
 
اولین نمایشگاه قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس ازفروش خودرو تهران افتتاح شد
اولین نمایشگاه قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس ازفروش خودرو تهران افتتاح شد
 
اولین نمایشگاه قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس ازفروش خودرو تهران افتتاح شد.
به گزارش «سیاست روز» نمایشگاه قطعات ،لوازم یدکی و خدمات پس ازفروش خودرو تهران برای اولین بار در کشور با رویکرد خدمات خودرویی ؛ صبح امروز ۱۹تیرماه با حضور نجفی منش رئیس انجمن قطعه سازان همگن ایران در مجموعه نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب در فضایی بالغ بر ۸۰۰۰ متر مربع افتتاح شد.
خانم ثابت مدیریت عامل شرکت ایده تجارت هرمس در حاشیه اولین نمایشگاه قطعات خودرو و خدمات پس از فروش گفت :این نمایشگاه بعنوان بزرگترین و تخصصی ترین نمایشگاه در زمینه قطعات یدکی و خدمات خورویی در ایران در نظر دارد شبکه ای کیفی، پویا و مسئول را با ارائه تازه ترین نوآوری ها، راه حل ها و راهکارها در این صنعت راهبردی کشور معرفی نماید. ثابت افزود :علاوه بر شرکت های داخلی حاضر در این نمایشگاه ؛ ۶۰ شرکت از برندهای مطرح کشور چین حضور دارند.
مدیرعامل شرکت ایده تجارت هرمس درباره بحران های موجود کشور در حوزه صنعت گفت: شرایط کنونی باعث لغو همکاری برخی شرکت های فرانسوی و آلمانی و همچنین ریزش مساحت اصلی نمایشگاه در بخش های داخلی و نیز خارجی شده است. وی افزایش رونق و کمک به صنعت خودروسازی و حوزه های مرتبط را هدف اصلی برگزاری این دوره از نمایشگاه بیان کرد.
خانم ثابت گفت : برگزاری برنامه هایی نظیر سمینار های تخصصی از طرف مدیریت و شرکت های حاضر در این نمایشگاه، پای بازدیدکنندگان تخصصی را به اولین دوره نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش خودرو باز کرده است.
شایان ذکر است این نمایشگاه بمدت سه روز از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ تیرماه در نمایشگاههای بین المللی شهرآفتاب دایر می‌باشد.
کد مطلب: 105140
 
Share/Save/Bookmark