میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۴
 
 
با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام و نیروی مرزبانی صورت گرفت:
توزیع ۱۰ تن گوشت مرغ در مناطق محروم مرزی خراسان جنوبی

به همت ستاد اجرایی فرمان امام و با همکاری نیروهای مرزبانی استان خراسان جنوبی ، ٢٥٠٠ بسته پروتئينی در مناطق محروم مرزی استان توزیع شد.
بنابراین گزارش در راستای اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام و کمک به آسیب‌دیدگان کرونا، نیروهای مرزبانی استان خراسان جنوبی اقدام به توزیع ۱۰ تن گوشت مرغ در قالب ۲۵۰۰ بسته پروتئینی در مناطق محروم مرزی استان کردند.
سردار "علی اصغر مسروری" فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی در دیدار مدیرکل استانی ستاد اجرایی فرمان امام ضمن ضمن قدردانی از اقدامات ستاد درخصوص حمایت از مناطق محروم گفت: حضور مرزنشینان و عشایر در مناطق مرزی باعث تقویت امنیت مرزها و قوت قلب مرزبانان است و مرزبانی نیروی انتظامی این آمادگی را دارد که در بحث خدمت‌رسانی به مرزنشینان با ستاد اجرایی فرمان امام همکاریهای بیشتری داشته باشد.
وی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام خدمات زیادی در راستای اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی در مناطق مرزی و عشایری استان انجام داده و در دوسال اخیر شاهد مهاجرت معکوس دربرخی مناطق بودیم، حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا هم باعث قوت قلب مردم مناطق کم‌برخوردار شده است. موسوی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان جنوبی نیز دراین دیدار گفت: از سال۸۸ که دفتر ستاد اجرایی رسما در استان راه‌اندازی شده، بیش از ۸۰۰ ملیارد تومان در خصوص اشتغال روستایی، ساخت مساجد و مدارس، ساخت خانه‌های بهداشت و امور خدمات بهداشتی، آب‌رسانی به روستاهای فاقد آب شده سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

کد مطلب: 114339
 
Share/Save/Bookmark