میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
 
 
تا پایان سال نان گران نمی‌شود

رئیس اتاق اصناف ایران با تأکید بر اینکه تمام تلاش‌ها مبنی بر عدم افزایش قیمت نان است، گفت: افزایش قیمت نان تا پایان سال منتفی است.
علی فاضلی در گفت‌وگو با فارس گفت: افزایش قیمت نان فعلا تا پایان سال ۹۶ منتفی است.
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه چندی پیش افزایش قیمت نان مطرح بود، اما بنا به دلایلی این افزایش قیمت در روز اجرا متوقف شد، گفت: از سوی رئیس‌جمهور با افزایش قیمت نان مخالفت شد و بنابراین افزایش قیمت آن فعلا منتفی شده است.
وی بیان با اشاره به اینکه اتاق اصناف ایران پس از منتفی شدن افزایش قیمت نان، پیشنهاداتی را در راستای حمایت از واحدهای تولیدی نان به دولت ارائه کرد، بیان داشت: منتفی شدن بحث افزایش قیمت حامل‌های انرژی از سال ۹۳ برای اینگونه واحدها و دادن حق بخشودگی سهم بیمه کارفرمایان تا سقف ۵ کارگر دو پیشنهاد ما به دولت بوده که هنوز پاسخ آن را دریافت نکرده‌ایم.
وی با تأکید بر اینکه همه تلاش‌ها بر عدم افزایش قیمت نان است، گفت: به هرحال تصمیم‌گیری در این مورد به سال آینده موکول شده است.
براساس بخشنامه ستاد تنظیم بازار و مجوز اتاق اصناف ایران، قرار بود که افزایش ۱۵ درصدی قیمت نان از اول آذرماه ۹۶ به اجرا درآید که این بخشنامه با دستور رئیس‌جمهور در روز اجرا متوقف شد.

کد مطلب: 102639
 
Share/Save/Bookmark