میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
 
 
سیاست مجازی
سیلی به امریکا
کاربران شبکه‌های اجتماعی با حمایت از بیانات امام‌خامنه‌ای در اجتماع عظیم روز پنج‌شنبه بسیجیان، هشتگ‌های...

کاربران شبکه‌های اجتماعی با حمایت از بیانات امام‌خامنه‌ای در اجتماع عظیم روز پنج‌شنبه بسیجیان، هشتگ‌های (عظمت_ایران_میثاق خدمت_شکست تحریم_ اجتماع دشمن‌شکن) را ترند کردند.
یکی از مهم‌ترین رهنمود‌های مقام معظم رهبری در جمع با شکوه بسیجیان اشاره به شکست تحریم‌ها و سیلی ملت ایران به غرب بود. این قسمت از سخنان رهبر انقلاب مورد توجه کاربران فضای مجازی در توئیتر قرار گرفت و واکنش‌های بسیاری را به دنبال داشت.
یکی از کاربران با به اینکه سخنان رهبری در صورتی محقق می‌شود که تک‌تک حاضرین در ورزشگاه و کسانی که پیام رهبری را شنیدند برای محقق شدن این وعده تلاش کنند. یکی دیگر از کاربران با کنایه نوشت: اکثر سایت‌ها و خبرگزاری‌های خارجی از سیلی خوردن آمریکا با شکست تحریم خبرهاشونو مخابره کردن این یعنی خودشون اصل خبر رو درک کردن.
حسین دلیریان با تاکید بر اینکه شکست تحریم با تکیه ملت ایران به توان داخلی حتی آسان‌تر از شکست نظامی است نوشت: یکی دیگر با کنایه نوشت: به جای احداث "مال" و "بانک" و "موسسه"، یک کارخانه تولید لاستیک چرخ جلویِ کامیون تاسیس کنیم.
حسن رحیم‌پور ازغدی هم با اشاره به اینکه اگر اقتصاد داخل درست شود، نوشت: حتی اگر تحریم‌ها هزار برابر شود، ضرر نخواهید کرد؛ بلکه قوی تر خواهید شد.
مهدی چمران با کنایه به اظهارت ترامپ خطاب به عربستان نوشت: ما چهل سال است که مقابل آمریکا ایستاده ایم. سیدمحمد حسینی هم در صفحه توئیتری خود نوشت: دولت و ملت با همکاری می‌توانند پیش بینی این را محقق سازند.

همراهی ریاض،‌ ابوظبی و منامه با تل‌آویو، سرطان کشنده عبری عربی است
حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل نوشت: ترامپ روزانه کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس را تهدید و تحقیر می‌کند. جمهوری اسلامی ایران خروج نظامیان آمریکا را به نفع منطقه می‌داند. با همکاری مشترک منطقه‌ای می‌توان امنیت جمعی پایدار را تامین کرد. قدرت ایران و منطقه برای حمایت و دفاع از کشورهای اسلامی کفایت می‌کند.

کد مطلب: 106301
 
Share/Save/Bookmark