میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۷
 
 
نامه رسیده از عمه رهبر کره شمالی
از آنجا که صداهای عجیب و غریبی در اکثر شهرهای ایران شنیده می‌شود "ننجون" خودش را توی...

از آنجا که صداهای عجیب و غریبی در اکثر شهرهای ایران شنیده می‌شود "ننجون" خودش را توی هفت سوراخ قایم کرده و بیرون نمی‌آید. می‌گوید از این صداها می‌ترسم. از کجا معلوم که صدای آمریکای جهانخوار یا جریان انحرافی و یا اصلا صدای شوم بیگانگان نباشد؟
فلذا در همین راستا بنده این ستون را اشغال کرده‌ام و جای ایشان وارد معقولات می‌شوم. شاید لازم باشد که خودم را معرفی کنم. بنده همان عمه رهبر کره‌شمالی هستم. اگر به روح اعتقاد ندارید لااقل به عمه اعتقاد داشته باشید. به جان خودم راست می‌گویم.
خلاصه اینکه ما تهدید کردیم اگر تیم‌ملی فوتبال شما برود با تیم کره جنوبی بازی کند یک موشک به چه گندگی می‌فرستیم که بخورد وسط زمین بازی و حالتان را بگیرد. خب بازی نکنید. شما با فلان تیم و بهمان تیم بازی نمی‌کنید مگر ما حرفی می‌زنیم؟ شما می‌روید بازی می‌کنید و می‌بازید و آنها برای ما شاخ بازی در می‌آورند. این هم شد کار؟ یعنی شما با این پیشینه تاریخی باید بازی کنید؟ اصلا بیایید با هم موشک‌بازی کنیم خیلی هم باکلاس است و خیلی هم دور هم خوش می‌گذرد.
ما از همان اوان طفولیت به موشک بازی علاقه خاصی داشتیم و با عمه رهبر کشور دوست و برادر شما "چین" موشک‌بازی می‌کردیم اما چند سالی می‌شود که ایشان افتاده توی کار بیزینس و دیگر با ما بازی نمی‌کند که البته به موقع حالش را می‌گیریم.
در هر صورت اگر سر و صداها ادامه پیدا کرد و ننجون شما از هفت سوراخ بیرون نیامد بدانید و آگاه باشید که مسئولیتش با ماست. الکی گردن طبیعت نیندازید.
با احترام - عمه رهبر کره شمالی

کد مطلب: 100776
 
Share/Save/Bookmark