میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱
 
 
سیاست مجازی
روزی که قهرمان اسطوره‌ای‌مان را گم کردیم

وحید یامین‌پور مجری نام آشنای صدا و سیما با انتشار مطلبی به مناسبت سالگرد ربوده شدن حاج احمد متوسلیان به دست رژیم صهیونیستی نوشت: چهارده تیر؛ روزی که قهرمان اسطوره‌ای مان را گم کردیم... حاج احمد! هنوز چشم انتظاریم. سی و شش سال گذشته و ما باور نداریم که تو برنمی‌گردی.
بُن رهبری
سید عزت الله ضرغامی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس اسبق سازمان صداوسیما با انتشار پستی در صفحه خود خاطره‌ای از دوچرخه‌ای که تحت عنوان بن رهبری به پاسداران داده می‌شد را منتشر کرد و نوشت: بن رهبری؛ دوچرخه سواری ورزش پرنشاط و سالمی است ، زن و مرد هم ندارد.
سالهای دور، مدیران وزارت دفاع تصمیم گرفتند چند قلم کالا را تحت عنوان «بن رهبری» به پاسداران بدهند؛ به ما هم دادند. اقلام ارزان به تدریج تحویل شد ولی از دوچرخه که جدی‌ترین‌اش بود خبری نبود. شاید سالی گذشت تا دوچرخه تحویل شد. در این مدت مرتباً می‌پرسیدیم «بن رهبری» چی شد؟
دوچرخه را دست گرفتم و رفتم میدان گمرک که آن را بفروشم، همانجایی که پوتین‌های اضافی را می‌‌فروختم.صاحب مغازه یکدفعه گفت: برادر می‌دونم، مگه بن رهبری نیست؟ با اعتراض گفتم آقاجون، دوچرخه چه ربطی به رهبری داره؟!
بلافاصله در کشوی میز را باز کرد، مملو از بن‌های تحویلی به پاسداران بود! بعد هم گفت، برادر شما همان «بن» را می‌دادید حل بود! لازم نبود خود دوچرخه را بیاورید. اجمالاً حالم گرفته شد!بعدها به این دوستان تذکر دادیم، آخه چند قلم کالای کم ارزش را چرا باید حتماً به نام «رهبری» بدهید، اگر هم این کار را کردید لااقل به خاطر حرمت این نام، اینقدر بد عمل نکنید! 

کد مطلب: 105078
 
Share/Save/Bookmark