میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جهان خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸
 
 
ضمن انتقاد از سیاست‌های ترامپ
قدیروف: آمریکا برای ایران «اسب تروا» آماده می‌کند

رئیس جمهور چچن روسیه از مواضع ترامپ که وعده حمایت از آشوبگران در ایران در زمان مناسب را داد، به شدت انتقاد کرد.
به گزارش مهر به نقل از النشره، رمضان قدیروف رئیس جمهور چچن روسیه از مواضع ترامپ که وعده حمایت از آشوبگران در ایران در زمان مناسب را داد، به شدت انتقاد کرد.
وی ضمن انتقاد از موضع گیری دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره قصد وی برای کمک به معترضان در ایران در زمان مناسب اعلام کرد که آمریکا در حال آماده کردن «اسب تروا» برای ایران است.
وی ضمن بیان این مطلب در شبکه اجتماعی با اشاره به تبعات دردناک دخالت های قبلی آمریکا در مناطق مختلف دنیا نوشت: قبلا ملت های لیبی، سوریه، عراق، افغانستان، صربستان، ویتنام و غیر چنین کمک موثری را دریافت کرده بودند.
قبلا رئیس جمهوری چچن با بیان اینکه فقط حکومت و مردم ایران می‌توانند مسائل کشور خود را حل کنند، اظهار داشت: روسیه به عنوان همسایه ایران، علاقه‌مند به صلح و آرامش و ثبات در این کشور است.
به گفته وی، ترامپ در حالی از ایران می‌خواهد که حق معترضان را برای بیان دیدگاه هایشان، فراهم کند که دولتش در برابر بسته شدن حساب کاربری منتقدان خود در شبکه های اجتماعی سکوت می‌کند.
قدیروف اعلام کرده بود: آمریکا حمایت ایران از مبارزه دولت سوریه با گروه تروریستی داعش و حق ملت فلسطین برای تاسیس حکومت مستقل خود به پایتختی قدس را پشتیبانی از تروریسم می‌خواند. فیسبوک چرا حساب های کاربری سیاستمداران کشورهای آمریکای لاتین را نمی بندد که نامشان در فهرست تحریم ها قرار دارد. چرا زمانی که فیسبوک حساب کاربری مرا به بهانه واهی می‌بندد، دولت آمریکا به رغم اینکه این اقدام بی پایه و اساس است، آن را محکوم نمی کند و سکوت می‌کند. وزارت امور خارجه آمریکا از اینکه به صراحت، دیدگاه خود را در‌باره اقدامات آمریکا در جهان اسلام بازگو می‌کنم، ناراحت است. علت بسته شدن حساب کاربری من در فیس بوک، محکوم کردن تصمیم ترامپ برای انتقال سفارتخانه آمریکا از تل آویو به قدس است.

کد مطلب: 102611
 
Share/Save/Bookmark