شرایط کسب و کار و رونق اقتصادی در سال 95 ....
بهتر می شود
بدتر می شود
فرقی نمی کند
 
داخلی جامعه خبر
۵۷
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۲۱
 
 
سود صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در اختیار تمامی کارکنان عضو صندوق قرار می گیرد
مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران با بیان اینکه اساسنامه این صندوق به تایید سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و شورای شهر تهران رسیده است ، گفت: این اساسنامه به صورت روشن نشان می دهد که هیچ گونه منافع شخصی برای اعضای هیات مدیره در این مجموعه وجود ندارد .
جعفر حصاری نژاد در گفتگو با سما با بیان این مطلب اظهار داشت : بر اساس ماده 5 اساسنامه صندوق اصل سهام ، تمامی سود و منافع و حقوق و امتیازات ناشی از آن و آن بخش از سهام سهم الشرکه و امتیازات و منافع متعلق به شرکت ها و موسساتی که به صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران تعلق دارد انحصارا در اختیار صندوق ذخیره کارکنان خواهد بود .مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری اظهار کرد : شرکا و سهامداران شرکت های سرمایه گذار در این موسسه نسبت به سهام یا سرمایه ای که به نمایندگی از طرف موسسه دارند ، هرگونه حقوق و مالکیت نسبت به سهم الشرکه یا سهام و منافع و امتیازات متعلق به آن را از خود و وراث قانونی شان سلب کرده اند.وی افزود : این اساسنامه که به تایید سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و شورای شهر تهران رسیده است به صورت روشن نشان می دهد که هیچ گونه منافع شخصی برای اعضای هیات مدیره در این مجموعه وجود ندارد .
مدیر عامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری ، در ادامه یادآور شد :ماده 20 اساسنامه این صندوق بر این موضوع تصریح دارد که درآمد این صندوق در هر سال مالی پس از کسر هزینه ها ،استهلاکات و کسورات قانونی به عنوان سود و زیان تعیین خواهد شد و پس از وضع ذخایر قانونی با تصویب هیات امنا ومنظور کردن اندوخته های لازم به حساب سپرده گذاران تخصیص می یابد .حصاری نژاد افزود : این ماده بیانگر آن است که سود این مجموعه در اختیار تمامی کارکنان شهرداری که در این صندوق عضویت دارند خواهد بود .وی همچنین با رد برخی ادعاها در خصوص این که مجموعه صندوق در مالکیت تعدادی از مدیران شهرداری است یادآور شد : همان گونه که اساسنامه نشان می دهد چنین امری مطلقا صحت ندارد.
کد مطلب: 30501
 
Share/Save/Bookmark
 


عليرضا جيريائي
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۰۸:۴۳:۲۲
باسلام و ضمن خسته نباشيد.. لطفا" نسبت به پرداخت سود تاخير بوجود نياوريد..
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۱:۵۰:۵۴
سلام.دزدان محترم.لطف کنید با شفافیت بیشتری دزدی بفرمایید.ما که از شما نمیگذریم
۱۳۹۵-۱۱-۲۶ ۲۱:۳۱:۰۹
با سلام: نحوی وارد شدن به سایت صندق ذخیره
گمراه کننده است یعنی هیچ کس نمیتواند وارد سایت شود
محسن حسینی تبار
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۴:۱۸:۰۸
با توجه به اینکه این صندوق مدت2سال هست که سود نداده است ؟ سود این 2سال کجا هزینه شده است یا کجا رفته است درضمن ورود به سامانه صورت وضعیت برای کسانی که دسترسی به اتوماسیون شهرداری ندارند غیرممکن هست این مشکل را حل کنید
رضایی
۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۰۸:۵۰:۴۷
لطفا قسمت دریافت سود را فعال نمایید
منیری
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۲۰:۵۶:۰۰
باسلام ، من از کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران هستم . میخواستم بدونم چرا سود سپردها رو واریز نمیکنید ممنونم .
حنیفه زاده
۱۳۹۵-۰۸-۲۵ ۱۸:۵۷:۰۵
با عرض سلام ،
خواهشمندم در خصوص سود سپرده سرمایه گذاران در صندوق ذخیره را بموقع اطلاع رسانی نمائید و در صورت امکان زمان پرداخت سود را کوتاه تر نمائید ، سال گذشته حدود چهار ماه طول کشید تا سود من را به حسابم واریز نمودند .

من ا... توفیق
حنیفه زاده
فريدون
۱۳۹۵-۰۷-۰۳ ۱۱:۵۹:۰۴
لطفا بفرمائيد سود صندوق ذخيره كاركنان چه وقت پرداخت ميشود.
سعید
۱۳۹۵-۰۵-۳۱ ۱۵:۱۹:۱۴
چرا سایت صندوق این همه بامشکل ورود مواجه است ؟؟؟
مرتضی مقیسه
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۲۱:۵۷:۳۷
ندارم
حریری
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۲:۱۱:۲۱
باسلام متاسفانه مدتی سه که عوامل صندوق سکوت اختیار کرده که این عمل خود به همه شایعات دامن میزند فکر میکنم ما بعنوان سپرده گزار ( حتی اگر بااجبار از حساب ما برداشت گردد ) حق داریم مواردی را بدانیم . باتشکر
سید شجاع الدین حسینی
۱۳۹۵-۰۲-۱۱ ۰۲:۰۰:۰۸
با سلام ضمن تشکر از شما .با توجه به مشکلات عدیده مالی بلاخص جراحی تومور مغزی که متحمل هزینه های بسیار ودر نهایت متاسفانه فوت اخوی در اول سال 95 منجر به نیاز شدید مالی گردیده .خواهشمندم در مورد استرداد مبلغ اندوخته ام دستور عاجل صادر فرماِِیید.
۱۳۹۵-۰۱-۲۹ ۱۹:۳۰:۵۲
چرا در صد سود را هر سال ابلاغ نمیکنید.
کارمند
۱۳۹۵-۰۱-۱۶ ۱۴:۴۲:۰۷
سلام از کارمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هستم سایت صندوق باز نمی شود و هیچگونه اطلاع رسانی در خصوص سود صندوق به ما اعلام نمی گردد اگر نمی خواهید سودی پرداخت نمایید پول ما را برگردانده تا خودمان بدانیم باید کجا سرمایه گذاری کنیم.
خاكپور
۱۳۹۵-۰۱-۱۴ ۱۲:۱۸:۰۸
با سلام من از پرسنل مترو هستم متاسفانه سايت صندوق باز نميشود خواهشمند است در خصوص سود اطلاع رساني نمائيد با تشكر
۱۲۳۴