میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸
 
 
سردار سلامی مطرح کرد:
رسالت خطیر حفاظت اطلاعات در صیانت از قدرت دفاعی جهان اسلام

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: حفاظت اطلاعات که رسالت خطیر صیانت از نیرومندترین قدرت دفاعی جهان اسلام را برعهده دارد، طی ۴ دهه توانسته است دشمن را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام گذارد.
سردار حسین سلامی در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات سپاه، عملیات «والفجر ۸» را از پیچیده‌ترین عملیات‌های تاریخ توصیف و تصریح کرد: در این عملیات تعیین‌کننده، رزمندگان سپاه اسلام توانستند با استفاده از اصل غافلگیری مطلق، طومار دشمن را در جنوبی‌ترین منطقه جنگ در هم پیچیده و یکی از راهبردی‌ترین عملیات‌ها را به بهترین شکل و با غلبه قوه ایمان بر سلاح به پایان برسانند.
وی افزود: با درخشش حفاظت اطلاعات در آن عملیات موفق که شاهکاری هنرمندانه را رقم زد، سالروز عملیات والفجر ۸ به روز حفاظت اطلاعات سپاه نام گرفت.
سردار سلامی اظهار داشت: حفاظت اطلاعات که رسالت خطیر صیانت از نیرومندترین قدرت دفاعی جهان اسلام را برعهده دارد، طی ۴ دهه توانسته است دشمن را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام گذارد.
وی با اشاره به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی طی ۴ دهه، تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران تنها یک نظام سیاسی را تغییر نداد، بلکه بعثت مجدد اسلام را رقم زد و با بازیابی و احیای عزم مسلمانان، نظم ساخته قدرت‌های مستکبر و سلطه‌گر را بر هم زد و با حاکمیت بخشی به مستضعفان، آنان را از تحقیر قدرت‌های استعمار‌گر و سلطه جو نجات داد.
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بیرق حیات بخش اسلام که توسط امام خمینی(ره) به اهتزاز درآمد عامل کرامت‌بخشی به مسلمانان بود، گفت: به دلیل الهام‌بخشی گفتمان انقلاب اسلامی دشمن از ارائه این الگو در راهبردی‌ترین نقطه دنیا و تنگ شدن فضای تنفس قدرت‌های سلطه‌گر و شکل‌گیری تمدن جدید به شدت در هراس بود.
وی افزود: دشمنان برای متوقف کردن حرکت توفنده انقلاب اسلامی از هیچ تلاش و تهدیدی فروگذار نکردند، اما جمهوری اسلامی ایران در برابر صف‌آرایی فشرده نظامی، سیاسی، روانی، فرهنگی، اطلاعاتی و رسانه‌ای قدرت‌های شیطانی با ایمان به خدا و فرهنگ عاشورایی ایستاد و نصرت الهی شامل حال ملت ایران شد.
سردار سلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نظریه تسلط قدرت‌های بزرگ را شکست، اظهار کرد: سقوط شاه بزرگترین شکست تاریخی بر امپراتوری آمریکا بود که این شکست‌ها همچنان تداوم دارد.
وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی به عنوان تهدیدی خطرناک به دفاع‌مقدس و فرصتی برای شکوفایی ملت ایران تبدیل شد، گفت: دشمن در ادامه راهبردهای منتهی به شکست خود، تحریم‌های اقتصادی را اعمال کرد تا نظام و ملت ایران با پذیرش قواعد بازی آنان، از آرمان‌ها و اعتقادات خود دست بردارند؛ اما ملت ایران آموخته است که در جهان امروز یا باید تسلیم شد و یا مقتدر بود و ما اقتدار را انتخاب کردیم.
جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان تنها به تحقیر ملت ایران می اندیشند، تصریح کرد: ملت ایران همواره ثابت کرده است که در هر عرصه‌ای که ایستادگی کردیم به موفقیت دست یافته‌ایم. آمریکا امروز توان تولید قدرت را از دست داده است، اما در مقابل انقلاب اسلامی برای جهان اسلام قدرت سازی می کند.

کد مطلب: 107879
 
Share/Save/Bookmark