میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ گزارش
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۹
 
 
نگاهی به مسابقه جدید رامبد جوان و گروه «خندوانه»
باز شدن پای جوانان به تلویزیون
باز شدن پای جوانان به تلویزیون
 

برنامه تلویزیونی «خندوانه» چند سالی است که کار خود را در شبکه نسیم آغاز کرده است. برنامه‌ای که اگر چه در ابتدای کار کسی آن را جدی نمی‌گرفت؛ اما هر دفعه با قدرت و انرژی بیشتری اجرا می‌شد. انرژی که توسط رامبد جوان القا می‌شد؛ رامبد جوانی که راز موفقیت برنامه‌اش را گروهی معرفی می‌کند که با دل و جان برای هر روز «خندوانه» تلاش می‌کنند. مسیرها طی شد روزهای سخت کم کم رخت بسته و رفتند و امروز «خندوانه» محبوبترین برنامه تلویزیون است. برنامه‌ای که اختیار مخاطب را در ساعت ۲۳ می‌گیرد و ناخودآگاه او را به سمت شبکه نسیم گسیل می‌دارد.
شاید وجه تمایز «خندوانه» با سایر برنامه‌های تلویزیونی خانوادگی بودن آن بود؛ وجه تمایزی که محبوبیت آن را سرعت بخشید و آن را به یک برنامه پیشتاز بدل کرد. «خندوانه» تاکنون در فواصل زمانی گوناگون برنامه‌های ویژه بسیاری داشته است که از این بین می‌توان به «خنداننده برتر»، «لباهنگ» و «خانواده باحال» اشاره کرد؛ برنامه‌های ویژه‌ای که هر کدام به زمان خود طرفداران بسیار پیدا کردند و این موضوع باعث شد «خندوانه» رکورد تماشاکننده را بشکند.
این‌بار «خندوانه» ویژه برنامه تازه‌ای را در نظر گرفته است«خندانده شو»؛ ویژه برنامه‌ای که این بار غیرسلبریتی‌ها آن را اجرا می‌کنند، افرادی در حال حاضر ۲۰ نفر هستند؛ ۲۰ نفری که از بین ۳ هزار نفر انتخاب شده‌اند و دست آخر تنها ۱۶ نفر از آنها باقی می‌مانند. ۱۶ نفری که قرار است در آینده چهره‌های کمدی تلویزیون و شاید هم سینما باشند. این مسابقه قرار است در شب‌های ماه رمضان به صورت ویژه در برنامه «خندوانه» آغاز شود که این موضوع به جذابت دوچندان این برنامه منتج خواهد شد.
دست آخر باید گفت که رامبد جوان در فصل چهارم از «خندوانه» کار بزرگی را شروع کرد و آن کار بزرگ میدان دادن به جوانانی بود علی‌رغم استعداد بسیار بالا فرصت حضور در برنامه‌های تلویزیونی پیدا نمی‌کردند. کاری که شاید بسیاری انجام نمی‌دهند؛ افرادی که وقتی به جایگاهی می‌رسند پای به روی همه چیز می‌گذارند تا آن موقعیت را از دست ندهد. (تسنیم)

کد مطلب: 99327
 
Share/Save/Bookmark