میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۲
 
 
استیضاح ننجون (قسمت دوم)
جلسه استیضاح ننجون به دلیل بی‌تدبیری در اداره ستون طنز روزنامه سیاست روز و سوء‌استفاده...

جلسه استیضاح ننجون به دلیل بی‌تدبیری در اداره ستون طنز روزنامه سیاست روز و سوء‌استفاده مالی در خرید شیلنگ برای ریختن آب در آسیاب استکبار جهانی و نقش وی در ماجرای گرد و غبار اهواز و ریزش ساختمان پلاسکو و حوادث دیگر در دفتر روزنامه برگزار شد.
مشروح این جلسه استیضاح از نظرتان می‌گذرد.
دبیر گروه حوادث: من معتقدم ننجون نباید استیضاح بشود. واقعا استیضاح برای این پیرزن کم است.من می‌گویم باید این پیرزن استکباری را در ملاء عام اعدام کنند اما قبل از آن باید به تمامی اعمال مجرمانه خود اعتراف کند. این پیرزن باید قاطعیت ما را ببیند. یعنی تا حتی به یکی از جرایم خود اعتراف نکند وی را اعدام نمی‌کنیم.اول باید به همه چیز اعتراف کند بعد اعدام بشود. شوخی که نیست. هرکس و ناکسی را که اعدام نمی‌کنند. در ضمن از مسئولان خواهش می‌کنم تمامی رانندگان اسکانیا و خلبانان توپولوف را هم دادگاهی و اعدام کنند تا آمار حوادث به صفر برسد. این را هم اضافه کنم که حرف‌هایم اصلا سیاسی نیست و من اصولا از سیاست بیزارم. بیخودی به بنده انگ بچسبانید.در پایان هم عرض کنم اگر وقت استیضاح را بیشتر کنید ممنون می‌شوم. آدم تا گرم می‌شود وقت تمام است.
دبیر گروه ورزشی: چه کسی مسئول ناکامی فوتبال ماست؟ ننجون! چه کسی فوتبال ما را به آستانه تعلیق کشانده است؟ ننجون! چه کسی تیم‌های استقلال و تراکتورسازی را از نقل و انتقال بازیکن محروم کرده؟ ننجون! چه کسی جوانان ورزشکار ما را به دوپینگ، تشویق می‌کند؟ ننجون! شب‌ها چه کسی قلیان می‌کشد؟... اجازه بدهید دهان من باز نشود وگرنه همه پشت پرده‌ها را می‌گویم و آبروریزی می‌شود. فقط از دوستان و همکاران عزیز می‌خواهم به این استیضاح رای مثبت بدهند تا ورزش کشور که اصلا هم به سیاست آلوده نشده، پاک شود. در ضمن من اصلا با کسی دشمنی ندارم وحرف سیاسی هم بلد نیستم.
دبیر گروه اقتصادی: اگر از منظر اقتصادی به این استیضاح نگاه کنیم اصلا موضوعیتی ندارد چون مواضع اقتصادی ایشان اصلا معلوم نیست. من سوالم این است که مگر می‌شود یک ننجونی در تاریخ هشت سال در یک روزنامه، ستون طنز داشته باشد و یکبار هم مواضع شفاف خود را نشان ندهد؟ ما خودمان از روز اول مواضع خود را گذاشتیم روی میز و گفتیم همین که هست اما ایشان فقط پنهانکاری می‌کند. درباره رابطه‌اش با کاسبان فتنه و دلالان بین‌المللی لام تا کام حرف نمی‌زند. نمی‌گوید یک شیلنگ چهارصد تومانی را چگونه هزار و سیصد تومان خریده و با پول پورسانتش چکار کرده است؟ به جان عمه‌ام اصلا سوال بنده سیاسی نیست. ایشان بیاید و به همین سوال‌های اقتصادی جواب بدهد. قول می‌دهم اگر مواضع‌اش را شفاف کرد به این استیضاح رای منفی بدهم.

کد مطلب: 98599
 
Share/Save/Bookmark