میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۹
 
 
توسط دانشگاه آزاد دماوند
اولین نشست تخصصی ((اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال)) برگزار شد؛

اولین نشست تخصصی از سلسله نشست‌های ((اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال)) با عنوان "بررسی رسانه ای مبارزات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری امریکا با رویکرد تأثیرگذاری بر سیاست‌های اقتصادی ایران" توسط انجمن علمی مدیریت رسانه و ارتباطات برگزار شد.
در این نشست که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی دماوند برگزار شد جمعی ازاساتید و دانشجویان رشته های مدیریت رسانه و علوم ارتباطات حضور داشتند و سخنرانان در ۵ بخش به تبیین زوایای گوناگون مبارزات دو نامزد پایانی انتخابات سال ۲۰۱۷ ایالات متحده پرداختند و نقش رسانه ها در مبارزات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری امریکا با رویکرد تأثیرگذاری بر سیاست‌های اقتصادی ایران" مورد نقد و بررسی قرار گرفت. سارا علیاری، علی روحی، بهنام اسلامیه،مهدی عسگری،منیژه حیاتی ،ساناز منظم،آرزواقبالی، حسین فهیمی و علی علیزاده با معرفی احزاب سیاسی و مکانیزم انتخابات امریکا، پیشینه و رویکرد نامزدهای رقیب، نقش رسانه های امریکایی در هدایت و دستکاری افکارعمومی رأی دهندگان، مشاوران تخصصی کمپین های انتخاباتی و رویکرد هریک از آنها برای وارد کردن فشار بیشتر به اقتصاد ایران؛ به بحث و بررسی پرداختند و حضار نیز نظرات خود را در این زمینه ارائه کردند.
این پروژۀ تحقیقاتی که به همت دانشجویان دکترای مدیریت رسانۀ دانشگاه دماوند و هدایت دکتر" حمیدرضا حسینی دانا" و مشاورۀ دکتر"بی بی السادات میراسماعیلی" انجام شده است به موضوعاتی از جمله فرآیند انتخابات آمریکا ،مقایسه سیاست ها و برنامه های اعلام شده نامزدهای ریاست جمهوری ۲۰۱۷ آمریکا،کمپین های تبلیغاتی ،مناظرات انتخاباتی کلینتون و ترامپ ،رسانه های در آمریکا و نگاه صاحبنظران و... پرداخته شده است. در پایان این نشست، دکتر حسینی دانا ضمن تشریح اهداف و برنامه های پیش بینی شدۀ انجمن علمی مدیریت رسانه و ارتباطات با هدف بهره گیری از توان علمی پژوهشگران دانشگاهی برای بررسی و ارایۀ پیشنهادهای کاربردی جهت توسعۀ اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید و اشتغال ملی؛ از راه اندازی آزمایشی وب سایت انجمن به نشانی
media.damavandiau.ac.ir خبر داد و افزود نتایج این نشستهای علمی و اخبار تخصصی انجمن به تدریج بر روی این پایگاه قرار خواهد گرفت. وی از ادامۀ این نشست ها تا پایان سال خبر داد و از پشتیبانی مسئولان دانشگاه بویژه دکتر صفری رئیس، دکتر لفوتی مدیر انجمن های علمی و دکتر شاه منصوری تقدیر و تشکر کرد.

کد مطلب: 99039
 
Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۳:۰۳:۲۴
خوب