میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹
 
 
هشدار وزارت خارجه به شهروندان ایرانی مسافر
فرانسه خطرناک است
فرانسه خطرناک است
 

وضعیت فرانسه روز به روز وخیم تر می‌شود و در این میان بی توجهی دولتمردان اینم کشور به خواسه‌های مردم فرانسه باعث تشدید اوضاع بحرانی شده است.
بیش از یکسال است که فرانسه درگیر اعتراضات جلیقه زردها و اکنون نیز مردم با و بخش خدماتی کشور دست به اعتصاب زده و باعص شده تا خدمات رسانی با اختلال شدید روبرو شود. برخوردهای تند و خشن پلیس فرانسه نسبت به مردم معترض به سیاست‌های اقتصادی مکرون تاکنون ده‌ها کشته و مجروج بجا گذاشته و هزاران نفر نیز دستگیر شده‌اند. در چنین شرایطی قطعاً سفر به فرانسه بی خطر نخواهد بود. به همین خاطر وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران به شهروندان ایرانی توصیه کرد به منظور حفظ امنیت و سلامت خود، برنامه سفرشان به کشور فرانسه را به زمان دیگری موکول کنند .
وزارت امورخارجه ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اعتراضات مستمر مردمی در جمهوری فرانسه طی یکسال اخیر و نظر به اعتصابات عمومی دو روز گذشته و به خشونت کشیده شدن این اعتراضات در شهرهای مختلف آن کشور به ویژه پاریس، به مسافرین و جهانگردان ایرانی به طور جدی توصیه می‌گردد به منظور حفظ امنیت و سلامت خود، برنامه سفر به کشور جمهوری فرانسه را به زمان دیگری موکول نمایند.

کد مطلب: 111955
 
Share/Save/Bookmark