میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۱
 
 
فقط جلویش را بگیریم
برادر بادامچیان در تازه ترین اظهارنظر خود گفته : اگر جلوی صفحه طنز نشریات دولتی را بگیریم برخی...

برادر بادامچیان در تازه ترین اظهارنظر خود گفته : اگر جلوی صفحه طنز نشریات دولتی را بگیریم برخی مسائل حل می شود.
البته ایشان درباره "برخی مسائل" توضیح نداده اند و اینکه فقط جلویش را بگیرند یا فشار از بالا و پایین هم لازم است. اگر قرار است هم جلویش را بگیرند و هم فشار وارد کنند به ما بگویند تا تکلیف خودمان را بدانیم و بعدها توی معذوریت نیفتیم.
البته یک راه دیگر هم هست که خودمان پیشنهاد می دهیم تا برادر بادامچیان بیشتر از این فسفر نسوزاند. از آنجا که مایه اولیه طنزپردازان ما حرفهای مسئولانی مثل خود ایشان است بهتر است مسئولان عزیز فی الواقع سکوت کنند و حرف نزنند تا زمینه برای طنازی طنزنویسان از بین برود فلذا به جای برخی مسائل، تمام مسائل حل بشود.
بنده که ننجونی بیش نیستم و ده سال و شاید بیشتر است که در همین روزنامه ستون طنز را اداره می کنم شخصا خودم را مدیون برادر بادامچیان و همفکران ایشان می دانم که اگر نبودند و سخنان حکیمانه بر زبان نمی آوردند سوژه طنز نداشتم. آخر عزیز دل برادر! تو نباشی. برادر لاریجانی نباشد. برادر غرضی نباشد که باید در این جا را تخته کنیم و به فکر یک کار آبرومند باشیم.
تازه ما بد کردیم شما را معروف می کنیم؟ خداوکیلی اگر شهرتی هم دارید به خاطر همین طنزنویسان است که شما را جدی می گیرند وگرنه مردم معمولا کسی را که مسئولیتی داشته باشد،جدی نمی گیرند.
فلذا در همین راستا از ایشان خواهش می کنیم که حرفشان را پس بگیرند و از گرفتن جلو و هر گونه فشار بالا و پایین خودداری کنند تا کلاهمان توی هم نرفته و اسباب دلخوری طرفین فراهم نشده است.
باقی بقایت.
جانم فدایت اسدالله جان

کد مطلب: 100155
 
Share/Save/Bookmark