میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴
 
 
هنوز علت فوت راننده اتوبوس معلوم نیست

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: هنوز نمی‌توان علت نهایی فوت راننده اتوبوس حادثه دانشگاه آزاد را اعلام کرد.
مسعود قادی پاشا گفت: کار کارشناسی تخصصی اولیه توسط متخصصان پزشکی قانونی انجام و جهت اظهارنظر درباره سکته قلبی به عنوان علت فوت، نمونه‌های لازم اخذ شد. وی افزود: هنوز نتیجه آزمایش‌های تخصصی لازم در این رابطه واصل نشده است، گفت: جهت بررسی‌های بیشتر نمونه‌های اخذ شده در حال بررسی است.

اتوبوس دانشجویان فاقد معاینه فنی بوده است
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران گفت: شاید این بحث‌ها در چنین وضعیتی مناسب نباشد اما این اتوبوس دارای برگه معاینه فنی نبود و باید سال ۹۱ از رده خارج می‌شد.
سیدنواب حسینی‌منش با بیان اینکه سال گذشته استاندار وقت بخشنامه‌ای به همه دستگاه‌ها، ادارات و وزارتخانه‌ها ابلاغ کرد که سرویس‌ها و خودروهای مصرفی باید دارای برگه معاینه فنی باشند، در غیر این صورت نباید صورت وضعیت پیمانکاران را تائید کرد، گفت: با وجود این تأکیدات همچنان نهادهایی در برابر نظارت بر اجرای این بخشنامه مقاومت می‌کردند.
رئیس قوه قضاییه با صدور پیامی درگذشت تعدادی از دانشجویان را به خانواده آنان و ملت شریف ایران تسلیت گفت و تاکید کرد: ضروری است دادستان کل کشور نظارت لازم را در رسیدگی سریع به پرونده حادثه بعمل آورده و نتیجه را اعلام نمایند.
گفتنی است، روز سه‌شنبه اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات در مسیر برگشت دچار حادثه شد که تاکنون ۱۰ نفر از این افراد جان خود را از دست داده‌اند و تعداد دیگری از دانشجویان در بیمارستان‌ بستری هستند.

کد مطلب: 107365
 
Share/Save/Bookmark