میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲
 
 
همه چیز شایعه بود
خوشبختانه معلوم شد کسی که خانه پیرزن ارومیه‌ای را روی سر خودش و دو تا پسر معلولش خراب کرد هیچ‌کس نبود. تعجب ندارد که! گاهی مقصر اصلی...

خوشبختانه معلوم شد کسی که خانه پیرزن ارومیه‌ای را روی سر خودش و دو تا پسر معلولش خراب کرد هیچ‌کس نبود. تعجب ندارد که! گاهی مقصر اصلی "هیچ‌کس" است. این هیچ‌کس هم هواپیمای فرسوده وارد می‌کند و جان مردم را می‌گیرد هم توی نفتکش خوابش نمی‌برد تا چهل، پنجاه هموطن ما زنده زنده بسوزند و هم اتوبوس‌های ما را چپ می‌کند و هم در یک اقدام ددمشینانه... ددمناشی... ددمنشانه خانه یک پیرزن را روی سر و بچه‌های معصومش خراب می‌کند.
باور نمی‌کنید؟ به فرض که به روح معتقد نیستید یعنی به فتوشاپ هم اعتقاد ندارید؟ این خانه خرابه را فتوشاپ کرده‌اند که دل من و تو را بسوزانند. اصلا خانه‌ای وجود نداشت. آن پیرزن و بچه‌هایش هم در هتل هیلتون بودند که یک بولدوز آمد توی یک قطعه زمین صاف و یک گشتی زد و رفت. بعد عوامل استکبار جهانی و شرق و غرب و در راس آن آمریکای جهانخوار آمدند و آنها را از هتل هیلتون به خرابه‌ها کشاندند و از آنها عکس گرفتند تا برای ایادی اسرائیل و انگلیس، خوراک خبری تهیه کنند.
جانم؟ چی فرمودید؟ توی عکس خرابه دیدید؟ یعنی می‌گویید ما دروغ گفتیم و بولدوزرها در زمین صاف و صوف گشت نزدند؟ تهمت می‌زنید؟ برویم شکایت کنیم تا خارج از نوبت رسیدگی کنند؟ لطفا دیگر چیزی نگویید. اعصاب نداریم‌ها!

کد مطلب: 103666
 
Share/Save/Bookmark