میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸
 
 
مواضع ما و مواضع آنها
خبرگزاری رسمی کره‌شمالی، روز شنبه اعلام کرد که این کشور تمام آزمایش‌های هسته‌ای و موشک‌های دوربرد را متوقف کرده است و قصد دارد...

خبرگزاری رسمی کره‌شمالی، روز شنبه اعلام کرد که این کشور تمام آزمایش‌های هسته‌ای و موشک‌های دوربرد را متوقف کرده است و قصد دارد سایت آزمایش هسته‌ای خود را نیز تعطیل کند.
در واکنش به این موضع، رئیس‌جمهوری آمریکا از این تصمیم کیم جونگ‌اون، استقبال کرد و گفت که مشتاقانه منتظر دیدار با وی است.
ملاحظه می‌فرمایید؟ بالاخره هم "کیم جونگ اون" مواضعش را نشان داد و هم "اون یکی" مواضع خود را به نمایش گذاشت و حالا نوبت ماست که مواضع خودمان را به شکل عزتمندانه‌ای توی چشمشان فرو کنیم.
یعنی چه که فعالیت موشک‌های دوربرد را متوقف کرده‌ای آقای کیم؟! مگر دست خودت است؟ اصلا تو عمه داری؟ نداری؟ آهان یک عمه داشتی که آن وقت‌ها شوهر کرد و شوهرش را انداختی توی قفس سگ‌های گرسنه و قیمه قورمه‌اش کردند. حالا بنشین و توضیح بده این چه مواضعی است که از خودت نشان دادی؟ مگر ما با هم قرار نداشتیم؟ مگر دکتر ظریف را نفرستادیم بیاید "اونجا" که با "این" و "اون" و "کیم" و "قیفی" و "خامه‌دار" و "حصیری" صحبت کند؟ حالا تو هیچی! آن بدبخت "کیم ندیده" را بگو که یهویی جوگیر شده و می‌خواهد از آن سر آمریکا بکوبد و با تو دیدار و گفت‌وگو کند.
خلاصه از من گفتن بود. اگر مواضعت را عوض نکنی و توی دهن آمریکای جهانخوار، مشت محکم نکوبی دیگر نه من و نه تو!
پی‌نوشت: ما می‌خواستیم در این قسمت ستون مواضع خودمان را نشان بدهیم که آقای مدیرمسئول اجازه ندادند و فرمودند حالا باشد برای بعد! لطفا زن و بچه مردم در اینجا کمتر تردد کنند تا ما هم مثل این دو نفر بتوانیم از مواضع خودمان رونمایی کنیم.

کد مطلب: 104061
 
Share/Save/Bookmark