میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۴۱
 
 
۴ تايي‌ها
۴ تايي‌ها
 

تیم فوتبال پرسپولیس با شكست مقابل راه آهن به رده پانزدهم لیگ برتر كشور سقوط كرد.
سرخپوشان پایتخت كه روزگار خوشی را سپری نمی كنند، روز گذشته در ورزشگاه آزادی و در حضور نزدیك به ۲ هزار تماشاگر برابر راه آهن قرار گرفتند و با نتیجه ۴-۳ مغلوب شدند.در این بازی بهادر عبدی و ایمون زاید برای دو تیم هت تریك كردند. عبدی در دقایق ۱۹، ۴۵ و ۷۸ و زاید نیز در دقایق ۲۳، ۸۳ و ۸۷ موفق به گلزنی شدند. دیگر گل راه آهن را نیز حسین كاظمی در دقیقه ۷۴ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این دوازدهمین شكست شاگردان دنیزلی در فصل جاری بود و باعث شد پرسپولیس با ۳۹ امتیاز به رده پانزدهم سقوط كند. راه آهن نیز به دلیل تفاضل گل بهتر در رده چهاردهم ایستاد.

شرح گل ها:
راه آهن ۱-۰: ارسال یک ضربه ایستگاهی با دخالت عباسفرد همراه شد و توپ در موقعیتی مناسب به بهادر عبدی رسید. هافبک سابق پرسپولیس با خونسردی توپ را دور از دسترس حسین هوشیار به گل تبدیل کرد.
پرسپولیس ۱-۱: علی کریمی از مرکز زمین با پاس دقیق و بلند ایمون زاید را راه انداخت. زاید بعد از چند قدم پیشروی، با ضربه ای مطمئن دروازه را باز کرد.
راه آهن ۲-۱: پاس حامد نورمحمدی به حسین کاظمی رسید و او هم بعد از عبور از مدافع پرسپولیس، توپ را به بهادر عبدی سپرد. ضربه عبدی در زاویه مخالف به گل دوم راه آهن تبدیل شد.
راه آهن ۳-۱: حسین کاظمی پنالتی را در حالی به وسط دروازه کوبید که میثاق معمارزاده به سمت چپ حرکت کرده بود.
راه آهن ۴-۱: حسین کعبی از راست گریخت، سانتر او از روی سر عباسفرد رد شد اما عبدی به توپ رسید و بعد از کنترلی خوب، با خونسردی دروازه معمارزاده را فرو ریخت.
پرسپولیس ۲-۴: علی کریمی از راست حرکت کرد و بعد از عبور از مدافع مستقیم، توپ را روی دروازه سانتر کرد. این سانتر در دهانه دروازه با ضربه سر ایمون زاید به گل دوم پرسپولیس تبدیل شد.
پرسپولیس ۳-۴: باز هم علی کریمی از راست حرکت کرد، سانتر کاپیتان پرسپولیس با ضربه سر غلامرضا رضایی همراه شد و این توپ بالاخره با ضربه سر تماشایی ایمون زاید به گل سوم قرمزها تبدیل شد.

تركيب دو تيم
پرسپولیس: حسین هوشیار (۴۰ میثاق معمارزاده)، محمد نصرتی، حمید علی عسگری، شیث رضایی، ابراهیم شکوری، محمد نوری، سامان آقا زمانی( ۷۸ مهدی مهدوی کیا)، علی کریمی، ایمون زاید، غلامرضا رضایی، جواد کاظمیان (۷۸ وحید هاشمیان) سرمربی: مصطفی دنیزلی.
راه آهن: فرشید کریمی، محمد قرزول، ابراهیم کریمی، مهدی زارعی، حامد نورمحمدی، حسین کاظمی، حسین پاشایی، کفشگری (۵۵ علی غلام) حسین کعبی، بهادر عبدی، علیرضا عباسفرد سرمربی: علی دایی.

کد مطلب: 73578
 
Share/Save/Bookmark