میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
صلاحیت ننجون تایید شد
درپی اعتراض ننجون - پیرزن معلوم‌الحال روزنامه سیاست روز - صبح دیروز صلاحیت وی برای حضور در...

درپی اعتراض ننجون - پیرزن معلوم‌الحال روزنامه سیاست روز - صبح دیروز صلاحیت وی برای حضور در انتخابات شورای دهیاری محله، تایید شد.
به گزارش مقامات آگاه، صلاحیت وی که در هاله‌ای از ابهام بود بالاخره از هاله ابهام بیرون آمد و ایشان سرلیست اصولگرایان اصلاح پذیر شد.
درپی اعلام این خبر موجی از ناامیدی، فضای سیاسی کشور را در برگرفت و صاحب‌نظران با تکان دادن سر به چپ و راست از این اتفاق ابراز تاسف کردند.
شایان ذکر است که ننجون بیش از چهل سال است که در انتخابات‌های گوناگون شرکت می‌کند و این نخستین‌بار است که صلاحیت وی مورد تایید قرار می‌گیرد. 

هاشمی‌طبا باز هم نامزد شد
مهندس هاشمی‌طبا برای یازدهمین سال متمادی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد و در نخستین نشست خبری خود ادعا کرد در صورت پیروزی در انتخابات دیگر شرکت نخواهد کرد.
وی با ابراز خرسندی از تایید صلاحیت خود اعلام کرد: من کبریت بی‌خطر انتخابات نیستم و این‌بار اگر تقی به توقی بخورد حتما پیروز خواهم شد.
وی با تاکید بر حفظ مواضع چهل سال پیش خود گفت: هنوز هم با افتخار مواضع شفاف خود را به همه نشان می‌دهم و از بقیه نامزدها هم دعوت می‌کنم مواضع خودشان را نشان بدهند تا مردم ببینند و قضاوت کنند.
گفتنی است که این کاندیدا تاکنون موفق نشده میزان آرای باطل شده را هم پشت سر بگذارد.

کد مطلب: 99381
 
Share/Save/Bookmark