میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹
 
 
عضو سابق شورای شهر تهران مطرح کرد
هدف از طرح ترافیک ۹۷ کسب درآمد بیشتر از جیب مردم است

عضو سابق شورای شهر تهران ضمن انتفاد از اجرای طرح ترافیک ۹۷ گفت: هدف از مدیران شهری از این طرح کسب درآمد بیشتر از جیب مردم است.
معصومه آباد در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به مصوبه اخیر شورای شهر تهران، اظهار کرد: چندی پیش شورای شهر مصوبه‌ای را درخصوص اجرای طرح ترافیک جدید به تصویب رساند که بسیاری از کارشناسان به آن انتقاد دارند. وی تصریح کرد: این مصوبه با نگاه درآمدزایی بوده و مشکلاتی را برای شهروندان به همراه خواهد داشت و این در حالی است که با اجرای این مصوبه نه تنها آلودگی هوا کاهش نمی‌یابد بلکه افزایش هم می‌یابد.
آباد گفت: در این طرح به گونه‌ای پیش‌بینی شده که هر کسی از منزلش خارج شود و اراده کند می‌تواند با پرداخت پول وارد طرح ترافیک شود به طوری که خودروهایی هم که استاندارد نیستند می‌توانند با پرداخت پول بیشتر وارد طرح شوند. عضو سابق شورای شهر تهران گفت: اگر شورای شهر تهران در این دوره به فکر شهروندان است باید در راستای کاهش آلودگی هوا و ترافیک اقداماتی انجام دهند که تا به امروز کار شاخصی از شورا دیده نشده است. وی بیان کرد: در طی ۶ ماه گذشته کار خاصی در سطح شهر تهران دیده نشده است به طوری که بارش برف در تهران شهرداری را غافلگیر کرد و امیدواریم در آینده شاهد اقدامات بهتری از سوی شهرداری در چنین شرایطی باشیم.

کد مطلب: 103107
 
Share/Save/Bookmark