میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳
 
 
ناطق همچنان در حال افزودن است
ناطق افزود: با فیلترینگ تلگرام دهان آمریکای جهانخوار و ایادی شرق و غرب را به صورت یکجا...

ناطق افزود: با فیلترینگ تلگرام دهان آمریکای جهانخوار و ایادی شرق و غرب را به صورت یکجا آسفالت کردیم.
وی خاطرنشان کرد: بعد از فیلترشدن تلگرام دریاچه ارومیه به حالت سابق خود برگشت و دیگر هیچ خطری تهدیدش نمی‌کند.
ناطق تصریح کرد: پنج سارق مسلح که قصد داشتند به یک طلافروشی حمله کنند و مرد طلافروش و همکارش را به قتل برسانند بلافاصله بعد از فیلتر شدن تلگرام با حضور در کلانتری ، تعهد دادند و توبه کردند و به آغوش خانواده هایشان برگشتند.
ناطق با نشان دادن یک پوشه سبزرنگ، افزود: اینها اعترافات تمام آنهایی است که قصد داشتند دوباره به مجلس ما حمله تروریستی کنند اما حالا که تلگرام را فیلتر کردیم خودشان به غلط کردن افتاده اند.
وی چالش بعدی را تلگرام خبرگزاری‌ها دانست و گفت: این خبرگزاری‌ها که حرفهای ما مسئولان خدوم را تحریف می‌کنند به چه دردی می‌خورند؟ من از مقامات می‌خواهم اینها را هم فیلتر کنند تا دور هم خوش باشیم.
ناطق که چانه اش گرم شده بود گفت: من به عنوان یک نماینده مجلس به آقای پاول دردروف... تافل داردورف... وافل دردوف ... خلاصه این پسرک روسی اخطار می‌کنم نسخه بدون نیاز به فیلترشکن را برای ایران فعال نکند چون آن وقت بین ما و پوتین جان شکرآب می‌شود و مجبوریم از دیوار سفارت روسیه بالا برویم که در این سن و سال اصلا جالب نیست.
ناطق در پایان از دولت خواست پیامدهای مثبت فیلترینگ تلگرام را در قالب یک مجموعه کتاب دویست جلدی منتشر کند تا مردم ب۱دانند ما همینطور الکی و کتره ای کاری نمی‌کنیم.
ناطق همانطور در حال افزودن بود که برق قطع شد و میکروفن از کار افتاد.

کد مطلب: 104205
 
Share/Save/Bookmark