میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۳
 
 
در خواب بیند چیزهای خوب (قسمت دوم و آخر)
برادر طیب نیا در اظهارنظری خوابناکانه فرموده است: من از همه توان خود در این دوره استفاده کردم و حتی در خواب نیز به...

برادر طیب نیا در اظهارنظری خوابناکانه فرموده است: من از همه توان خود در این دوره استفاده کردم و حتی در خواب نیز به مسائل کاری فکر می‌کردم.
با توجه به این اظهارنظر احتمال می‌دهیم که اشخاص زیر نیز در خواب به این چیزها فکر کنند.
رئیس سازمان گمرک: در خواب می‌بیند همه مرزها تحت کنترل است و هیچ اسکله و فرودگاه غیرقانونی وجود ندارد.
رئیس سازمان امور مالیاتی: در خواب می‌بیند که همه ملت سر وقت می‌آیند و مالیات خود را دودستی تقدیم می‌کنند و کسانی که هم از سال‌های پیش بدهکارند، تسویه می‌کنند.
رئیس کل بیمه مرکزی: خواب می‌بیند که ماجرای فیش‌های حقوقی نجومی خواب بوده و واقعیت نداشته اما وقتی از خواب بیدار می‌شود می‌فهمد این یکی خواب بوده و آن یکی خیلی هم بیداری بوده!
رئیس ستاد مبارزه با موادمخدر: خواب می‌بیند مردم به جای موادمخدر نخود و پسته و بادام زمینی گذاشته‌اند توی جیب‌شان و قاچاقچیان به جای مزارع خشخاش، گل گلایل کاشته‌اند.
رئیس فدراسیون فوتبال: خواب می‌بیند رئیس سازمان صداوسیما صد و هشتادتا میس‌کال انداخته روی موبایلش و وقتی که با ایشان تماس می‌گیرد، آقای رئیس گفته تاج جان! کجایی بابا؟ می‌خواستم شماره حساب بدهی حق پخش تلویزیونی‌ات را واریز کنم.
رئیس سازمان گردشگری: خواب می‌بیند... آه نه... ایشان اصلا خواب و آرام ندارد که بخواهد خواب ببیند. فقط گاهی که عصرها قیلوله می‌کند خواب می‌بیند به جای دیوار سفارت آمریکا از دیوار خانه همسایه بالا رفته و اهالی محل برایش چنگ و دندان نشان می‌دهند.

کد مطلب: 100506
 
Share/Save/Bookmark