میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۳۴
 
 
فوتبال دانش‌آموزان جهان-برزیل صعود دانش آموزان ایرانی به مرحله یک هشتم نهایی
تیم فوتبال دانش آموزان کشورمان سومین دیدار خود در رقابت‌های جهانی دانش آموزان را با برتری مقابل شیلی پشت سر گذاشت تا جواز صعود به مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات را بدست آورد.
مسابقات فوتبال جهانی دانش آموزان روز پنجشنبه با برگزاری دیدارهایی در مرحله گروهی پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تیم فوتبال دانش آموزان کشورمان مقابل شیلی قرار گرفت و توانست با 2 گل حریف خود را از پیش رو بردارد.
فوتبالیست‌های دانش آموز ایرانی که پیش از این موفق به شکست تیم‌های ایتالیا و دانمارک شده بودند، با پیروزی مقابل شیلی جواز صعود به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جهانی دانش آموزان را بدست آوردند.
چهارمین و آخرین دیدار تیم فوتبال دانش آموزی کشورمان در مرحله گروهی مسابقات فوتبال جهانی دانش آموزان مقابل آلمان برگزار می شود و این تیم حتی در صورت کسب تساوی هم در این بازی به عنوان صدرنشین گروه خود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها صعود خواهد کرد.
رقابت‌های فوتبال جهانی دانش آموزان با حضور 21 تیم در چهار گروه پنج و شش تیمی برگزار می شود. تیم دانش آموزان کشورمان که مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات است با تیم‌های دانمارک، ایتالیا، آلمان و شیلی در یک گروه رقابت می کند.
کد مطلب: 62031
 
Share/Save/Bookmark