میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۶
 
 
سید عباس صالحی مدیران جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را منصوب کرد
۲ معاون، یک رئیس، یک مدیرکل و یک سرپرست

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با پایان یافتن مهلت قانونی به‌کارگیری بازنشستگان، با تجلیل از زحمات و تلاش‌های مدیران بازنشسته، در احکامی جداگانه ۵ مدیر جدید این وزارتخانه را منصوب کرد.
در حکمی از سوی سیدعباس صالحی، علی‌اصغر کاراندیش مروستی به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها منصوب شد.
کاراندیش مروستی از زمان آغاز به کار دولت یازدهم عهده‌دار سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع در این وزارتخانه بود.
پیش از این سیدهادی حسینی در این سمت مشغول به خدمت بود.
لادن حیدری هم معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.
حیدری که پیش از این مدیرکل دفتر حقوقی و مالکیت معنوی این وزارتخانه بود با حکم صالحی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع منصوب شد. وی از ابتدای دولت یازدهم تاکنون به عنوان مدیرکل دفتر حقوقی و مالکیت معنوی این وزارتخانه مشغول به خدمت بوده است. طرح هایی همچون صیانت از حقوق مولفان و پدیدآورندگان آثار فرهنگی و هنری در دوره مسئولیت قبلی حیدری تدوین شده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم دیگری محمدرضا بهمنی را به عنوان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال این وزارتخانه منصوب کرد.
محمدرضا بهمنی نیز سال گذشته در حکمی از سوی صالحی به عنوان مشاور وزیر در گسترش ارتباطات فرهنگی مشغول به فعالیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
پیش از این سیدمرتضی موسویان از مدیران باتجربه حوزه فناوری اطلاعات به عنوان رییس این مرکز مشغول به خدمت بود.
همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم دیگری حسن صفرخانی را به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد این وزارتخانه منصوب کرد. حسن صفرخانی که دارای سوابق اجرایی قابل توجه در دستگاه های دولتی است پیش از این و تا پایان سال ۹۶ رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ترکیه بود.
پیش از این مظاهر برادران مسئولیت اداره کل دفتر مدیریت عملکرد این وزارتخانه را بر عهده داشت.
صالحی همچنین در حکمی جداگانه حسین انتظامی را به عنوان سرپرست سازمان سینمایی منصوب کرد. پیش از این محمدمهدی حیدریان مدیر باسابقه سینمایی رییس این سازمان بود.
صالحی همچنین در پیام‌های جداگانه‌ای از مدیران پیشین وزارتخانه که با تلاش مجدانه نسبت به پیشبرد اهداف فرهنگی حداکثر توان خود را به کار گرفته و پیشتر به افتخار بازنشستگی نائل شدند، قدردانی کرد.

کد مطلب: 106890
 
Share/Save/Bookmark