میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۱
 
 
سردار قاآنی:
تعریف از شهید سلیمانی نیازی به اغراق ندارد
تعریف از شهید سلیمانی نیازی به اغراق ندارد
 

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: هر کس‌ می‌خواهد مطلبی برای شهید سلیمانی ‌بنویسد باید او را درست تعریف کند زیرا شهید سلیمانی نیازی به اغراق ندارد.
سردار سرتیپ پاسداراسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم که صبح امروز(دوشنبه) در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، اظهار داشت: در محیط پاسداران اهل قلم، ویژگی ‌پاسداری از انقلاب اسلامی موج می زند به دلیل آن که بسیاری افراد هستند که خوب می نویسند اما در محیط پاسداری وقتی کسی قلم می زند چند موضوع را باید مورد توجه قرار دهد.
سردار قاآنی با بیان اینکه پاسدار اهل قلم باید مطالبی که می نویسد در راستای رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی باشد گفت : وقتی پاسداری با این نگاه وارد میدان نویسندگی و قلم و‌کاغذ شود، حس‌می‌کند هر سطری که می نویسد پشتوانه ای از انقلاب اسلامی است؛ انقلاب اسلامی که با اقتدار پیش می رود.
وی افزود: اسلام اساسا دین مقاومت است از این رو هم حفظ و استمرار و هم ‌تاثیر گذاری ان براساس مداری معین است پس در تهیه این نوع متن به معنای مقاومت در اصول و پایداری است؛ ما در انقلاب اسلامی لازم نیست هیچ چیزی را خارج از واقعیت به داستان و رمان تبدیل کنیم زیرا حقایق زیادی وجود دارد که می توان به انها پرداخت.
وی ادامه‌داد: در انقلاب اسلامی و پاسداری در وادی اسارت هم حرف وجود دارد زیرا در کشورهای دیگر به چنین موضوعی پرداخته نمی شود و بیشتر به سایر مباحث می پردازند؛ پاسدار اهل قلم اگر بتواند موضو‌عاتی مانند اسارت را به شیوه ای گویا بیان کند درس های بسیاری را می تواند بازگو‌ کند.
فرمانده نیروی قدس سپاه درباره شهید سلیمانی که امروز علاقمندی برای نوشتن از او زیاد شده بیان داشت: هر کس‌ می‌خواهد مطلبی برای شهید سلیمانی ‌بنویسد باید او را درست تعریف کند زیرا شهید سلیمانی نیازی به اغراق ندارد.

کد مطلب: 117339
 
Share/Save/Bookmark