میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲
 
 
تحلیل اخبار روز
فینگیلی فینگیلی دلار! جینگیلی جینگیلی یورو!
راویان اخبار و کاتبان آثار و می‌گویند برادر علی‌اکبر صالحی که در تظاهرات روز قدس مورد ضرب و شتم ملایم قرار گرفته...

راویان اخبار و کاتبان آثار و می‌گویند برادر علی‌اکبر صالحی که در تظاهرات روز قدس مورد ضرب و شتم ملایم قرار گرفته در اظهارنظری اعلام کرده: اما نقد نباید به مفهوم بی‌احترامی و بی‌حرمتی باشد. عباراتی که به‌کار گرفته می‌شود، عبارات سنگینی است. اینکه می‌گویند وطن‌فروش، خائن، دروغگو و... اینها عباراتی نیست که بگوییم در چارچوب نقد است.
یعنی چی که در چارچوب نقد نیست؟ خب طرف باید چه جوری نقد کند که به دلتان بچسبد؟ اگر می‌گفتند جینگیلی صالحی فینقلی صالحی خوب بود؟ ما تا حالا فکر می‌کردیم تیرآهن، شمش فولاد و جرثقیل و اینها عبارات سنگین به حساب می‌آیند نگو این کلمات پیش پاافتاده هم از مصادیق عبارات سنگین هستند. آدم نمی‌داند به چه ساز این سیاسیون از خودش حرکات موزون دربیاورد.
در خبرها آمده است که بالاخره نمایندگان مجلس آن روی برادر لاریجانی را هم دیدند و ایشان زده‌اند چیزمیزهای - ببخشید طومار - نمایندگان را از جایگاه هیئت رییسه پرت کرده‌اند پایین و گفته‌اند به جای این کارها بروید با نمایندگان مخالف صحبت کنید. آنها را راضی کنید. شب‌ها مسواک بزنید. تلفظ کلمات را یاد بگیرید. به پدر و مادر خود احسان کنید و خلاصه کارهای بد نکنید وگرنه دفعه بعد خودتان را از این بالا پرت می‌کنم پایین! خلاصه بعد از این اوضاع این مدلی است و تاریخ هم به تجربه ثابت کرده برادر لاریجانی اگر عصبانی بشود جبهه پایداری و فراکسیون امید و قاضی‌پور و مطهری نمی‌شناسد و ملاحظه فامیل پامیل را هم نمی‌کند.
در خبرها آمده است که یک نماینده مجلس گفته وقتی می‌رویم پفک بخریم می‌گویند نرخش را با دلار محاسبه می‌کنیم.
چه معنی دارد یک نماینده مجلس برود برای خودش پفک بخرد؟ کودکستان که نیست ناسلامتی خانه مجلس است. به جای پفک که خیلی مضر است بروند چند تا گلابی بخرند و در صحن علنی نوش‌جان کنند. نرخش هم به ریال محاسبه می‌شود و خلاصه اینکه فینگیلی فینگلی دلار! جینگیلی جینگیلی یورو!

کد مطلب: 104704
 
Share/Save/Bookmark