میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۹
 
 
امروز طنز خالص بخوانید
نوروزی که در جریان لایحه نحوه برخورد با استفاده‌کنندگان غیرمجاز از آب و برق، به عنوان سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی...

نوروزی که در جریان لایحه نحوه برخورد با استفاده‌کنندگان غیرمجاز از آب و برق، به عنوان سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی به دفاع از این لایحه در مجلس می‌پرداخت، سرشوخی با مهرداد لاهوتی را باز کرد.
لاهوتی که گاه و بیگاه لایحه مذکور را به نقد می‌کشید، از گفته‌های نوروزی تعجب کرد و شاخ درآورد.
"نوروزی" که در ادامه بررسی لایحه مذکور پشت سکوی ناطقان رفته بود در عین ناباوری گفت همسرم عزیزم آقای لاهوتی!!! (خنده دسته‌جمعی نمایندگان) که به اشتباه همکار را همسرم خطاب کرده بود و خودش هم می‌خندید باعث خنده سایر نمایندگان هم شده بود البته نوروزی در ادامه در رابطه با اشتباه خود عذرخواهی کرد تا اینکه در همهمه خنده پی‌درپی نمایندگان فیلسوف بهارستان (علی لاریجانی) وارد این بحث شد و با خنده خطاب به یکی از نمایندگان گفت بله بله مطلب به کلی جا افتاد ... (خنده دسته‌جمعی نمایندگان)
خداوکیلی وسط این همه شوخی و خنده یک قانونی هم اصلاح می‌کردید. یک مراسم تصویبی هم انجام می‌شد. یک آیین‌نامه‌ای هم تدوین می‌شد جای دوری نمی‌رفت. ناسلامتی فردا پس فردا قرار است رئیس‌جمهور بیاید و برای وزرای دولت از شما رای اعتماد بگیرد. این شوخی دستی‌ها چه معنایی دارد؟ اصلا چکار به نماینده شهر "ننجون" دارید که با آن سبیل ابلیس ترسان باید همسر یک حاج‌آقا ... استغفرالله!
به این همه فیلسوف و دانشمند و حکیم رای دادیم که بروند مجلس با همدیگر شوخی کنند؟ اگر مجلس اینجوری می‌خواستیم به عموپورنگ و مهران رجبی و رضا عطاران رای می‌دادیم که فضا عرفانی تر و مفرح‌تر بشود.
اصلا از فردا قرار می‌گذاریم که "ستون ننجون" را هر روز بدهیم دست یکی از این عزیزان که بنویسد بلکه خنده به لب ملت آمد. ما هم می‌رویم تمرین می‌کنیم شاخ بزی بشکانیم که دوره بعد برویم شورای شهر و از آنجا خیز برداریم برای ریاست جمهوری و بعد رای نیاوریم و دوباره برگردیم و ستون را از برادران نماینده مجلس تحویل بگیریم و طنز‌های بی‌مزه بنویسیم که عمرا به پای این طنزهای فاخر برسد.
همسر عزیزتان ننجون (آخ ببخشید همشهری عزیزتان ننجون)

کد مطلب: 99511
 
Share/Save/Bookmark