میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۳۰
 
 
سفير پيشين ايران، نشان مقدس امپراتوري ژاپن را دريافت کرد
دکتر "عبدالرحيم گواهي" سفير پيشين جمهوري اسلامي ايران در ژاپن به عنوان سومين ايراني طي سه سال گذشته موفق به دريافت نشان گنجينه مقدس امپراتوري ژاپن شد.
به گزارش ايرنا، اين براي سومين سال متوالي است که پژوهشگران و محققان برجسته ايراني موفق به دريافت نشان امپراتوري ژاپن مي‌شوند. اين بالاترين نشان و مدالي است که توسط امپراتور ژاپن به ايرانيان اعطا شده است.
عبدالرحيم گواهي سفير پيشين جمهوري اسلامي ايران و عضو شوراي سياست گذاري اديان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي سومين ايراني است که امروز طي مراسمي با حضور "يوکيو هاتوياما" نخست وزير، "هيروفومي هيرانو" دبير و سخنگوي ارشد دولت ژاپن و جمعي از وزراي ژاپني نشان خود را از دست نخست وزير ژاپن دريافت کرد.
گواهي در زمره پنج پژوهشگر و محققان برتر خارجي شامل کشورهاي کلمبيا، بلژيک، آمريکا و اندونزي است که نشان مقدس امپراتوري ژاپان را دريافت کرد. علاوه بر اين، نشان مقدس امپراتوري ژاپن به 30 نفر از مقامات، اساتيد و محققان برتر ژاپني نيز توسط نخست وزير ژاپني به آنها اعطا شد. گواهي و ديگر اساتيد و محققان برتر خارجي و ژاپني سپس با "آکي هيتو" امپراتور ژاپن ديدار کردند.
کد مطلب: 41669
 
Share/Save/Bookmark