میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۴
 
 
نوشدارویی بعد از مرگ...
دو هفته تمام گرد و غبار می‌خوری و توقع دارند دم نزنی، نه نامه فوری می نویسند کسی را مامور کنند...

دو هفته تمام گرد و غبار می‌خوری و توقع دارند دم نزنی، نه نامه فوری می نویسند کسی را مامور کنند برای پیگیری و نه کسی به خاطر این میزان ریزگرد و قطع شدن آب و برق سفرش را نیمه‌کاره رها و به سمت خوزستان حرکت می‌کند، آخر خوزستان که پلاسکو نیست که متولی اصلی آن سر بزنگاه رسیده باشد و آقایان برای جا نماندن و تبلیغات انتخاباتی بخواهند یکی یکی بیایند و جلسه بگذارند و مصاحبه کنند، خوزستان منطقه ای زجر کشیده در جنوب کشور است که اتفاقا استاندارش را خود دولت تعیین کرده و کسی از این استان قصد کاندیداتوری ندارد که بخواهیم در بازی سیاسی صحنه را نبازیم.
برای همین دو هفته مردم زجر می‌کشند و نفسشان به شماره می‌افتد اما کسی نمی‌گوید حالتان چطور است، حتی هیات دولت و مدیریت بحران هم از تهران حرف می‌زنند و سفری به منطقه ندارند، خانم ابتکار را که دیگر عادت کردیم به کنترل از راه دور بودن و مطالبه از بیرون از مرزها برای حل مشکلات داخلی، آن یکی را کلا کنار گذاشته‌ایم و توقعی نداریم. اما بالاخره دولت و شخص رئیس‌جمهور به فکر سفر می‌افتد. سفری بعد از تذکر مقام معظم رهبری و بعد از تهدید ۳۷ نماینده‌ای که پای طرح سوال از رئیس‌جمهور را امضا کرده‌اند. با این اوصاف حق بدهید به مردم خوزستان که حرف‌هایتان را باور نکنند که برایشان اهمیت ویژه قائلید، حق بدهید تند بشوند و پاسخی قانع‌کننده مطالبه کنند از وزیر و معاون و حتی خود رئیس‌جمهور، دو هفته بعد از چندین بحران رسیده‌اید با فرش قرمز از شما استقبال شد اما آمدید و وعده دادید و رفتید.
حق بدهید نوش دارویی که برایشان آورده‌اید را پس بزنند. حق بدهید دلخور باشند. کاش یادتان می‌ماند رهبری فرمودند مردم گلایه‌مندند و از شما پاسخ می‌خواهند. کاش اینقدر دیر به فکر مردم نمی‌افتادید.

مائده شیرپور

کد مطلب: 98622
 
Share/Save/Bookmark