میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰
 
 
دادگاه خانم آل خانم برگزار شد
دادگاه متهم صد میلیارد دلاری – موسوم به "خانم آل خانم" در حالی برگزار شد که...

دادگاه متهم صد میلیارد دلاری – موسوم به "خانم آل خانم" در حالی برگزار شد که خبرنگار ما از پشت درهای بسته – به شکل مذبوحانه و ددمنشانه‌ای – نفوذ کرده و با شنود بخشی از مذاکرات، با استکبار جهانی هم پیمان شده است. متن شنود خبرنگار ما به این شرح است:
دادستان: خانم آل خانم! قبول دارید که در این سال‌ها چندین میلیارد دلار پولشویی کرده اید؟
خانم آل خانم: من مثل برگ گل پاکم و این شایعه را عوامل وابسته به آمریکای جهانخوار درست کرده اند اما من عزم و اراده ام برای تحقق ایرانی آباد و آزاد کم نخواهد شد.
دادستان: پس این همه پول را کی خورده و برده؟
خانم آل خانم: شما یک نگاه به قد و هیکل من بیندازید. اصلا به من می‌آید چیز زیادی بخورم؟ من رژیم دارم و به تناسب اندام هم خیلی اهمیت می‌دهم. البته با تاکید بر این نکته که با این اتهام‌ها هم عزم و اراده ام برای تحقق ایرانی آباد و آزاد کم نخواهد شد.
دادستان: طفره نروید لطفا! شما با همکاری همسرتان میلیاردها دلار پول مردم را غارت کرده اید. چه دفاعی از خودتان دارید؟
خانم آل خانم: بنده تکذیب می‌کنم. این مردم که شبانه روز در صف گوشت یخی برزیلی ایستاده اند و هشت شان گرو نه شان است از کجا چند میلیارد دلار آورده اند که من بخواهم بخورم و ببرم؟ هر کس هر تهمتی دلش خواست بزند اما من عزم و اراده ام برای تحقق ایرانی آباد و آزاد کم نخواهد شد. 
دادستان: همسرتان کاسب تحریم است؟
خانم آل خانم: اولا که کاسب تحریم چیز بدی نیست و کاسب هم حبیب خداست. ثانیا شوهر من یک تکه ماه است. مثل برگ گل پاک است. عسل است. روغن نباتی است. جیگر من است و با این اتهام‌های سخیف از عزم و اراده اش برای تحقق ایرانی آباد و آزاد کم نخواهد شد.

کد مطلب: 108281
 
Share/Save/Bookmark