میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۰
 
 
دلار ۴۱۳۰ تومان شد

با ادامه روند صعودی، قیمت دلار در بازار تهران با قیمت ۴۱۳۰ تومان به فروش رسید.
به گزارش تسنیم، قیمت دلار که از هفته گذشته درحال افزایش است، دیروز نیز با روند صعودی رکورد تازه‌ای در بازار ارز به ثبت رساند. دلار که ساعتی قبل در خیابان فردوسی (مرکز اصلی خرید و فروش ارز) ۴۰۷۰ تومان قیمت خورده بود در حوالی ظهر به قیمت ۴۱۳۰ تومان فروخته و با قیمت ۴۰۸۰ تومان از مردم خریداری شد.
همچنین در بازار ارز نرخ فروش هر یورو ۴۳۲۰ تومان، پوند انگلیس ۴۹۸۰ تومان و درهم امارات متحده عربی ۱۱۴۰ تومان اعلام شده است.
علاوه بر افزایش قیمت در بازار ارز این روزها در بازار طلا و سکه نیز شاهد نوسان صعودی قیمت‌ها هستیم؛ در بازار سبزه میدان (مرکز اصلی خرید و فروش سکه و طلا) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان اعلام شده است. ضمن آنکه نیم سکه بهار آزادی با قیمت ۶۱۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی با قیمت ۳۲۵ هزار تومان و سکه یک گرمی با قیمت ۲۰۲ هزار تومان فروخته می‌شود.
هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار طلا فروشان با قیمت ۱۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت خورده است؛ در بازار جهانی دیروز هر اونس طلا ۱۱۳۴.۵ دلار قیمت‌گذاری شده است.

کد مطلب: 97958
 
Share/Save/Bookmark