میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴
 
 
بیانیه شماره دو ننجون
درپی رد صلاحیت ننجون وی طی صدور بیانیه‌ای اعلام کرد دیگر به انتخابات ایران هیچ کاری ندارد و...

درپی رد صلاحیت ننجون وی طی صدور بیانیه‌ای اعلام کرد دیگر به انتخابات ایران هیچ کاری ندارد و تمامی تشکیلات و مواضع و استراتژی‌ها و ایضا ستادهای مردمی و غیرمردمی وی در اختیار "عمه رهبر کره شمالی" قرار می‌گیرد.
در این بیانیه آمده است:
می‌دانم انتخابات بی‌من هیچ صفایی ندارد و بعد از رد صلاحیت من و "درخت" دیگر دل و دماغی برای شرکت در انتخابات ندارید اما به هر حال تقدیر اینچنین بود که شرمنده شما بشوم.
از دفتر سردار خلبان کاپیتان دکتر قالیباف تماس گرفتند و گفتند تشکیلات شما را برای ایشان لازم داریم اما بنده در کمال خضوع و خشوع اعلام می‌کنم که تشکیلات بنده و سایر موارد به عمه رهبر کره شمالی تعلق دارد تا در امور جاری مصرف کنند.
من هنوز اعتقاد دارم که صلاحیتم را بیخودی رد کرده‌اند و حتما فهمیده‌اند که من در تشکیلاتم یک سری عکس‌های خاص دارم که قرار بود در مناظره نشان بدهم و معادلات انتخابات را بهم بریزم که یکی از آنها عکس دوران نوزادی برادر هاشمی‌طبا بود که لباس مناسبی بر تن نداشت.
بدینوسیله از تمامی تشکیلاتم اعم از صنف سیرابی‌فروش‌ها، کاموافروش‌ها، مزون‌های لباس عروس، مجله دنیای آشپزی ایرانی، کفن‌فروشان، کوزه‌گران و خانواده معزز و محترم رجبی تشکر می‌کنم و از اینکه قرار است تشکیلات آنها را هم در اختیار عمه رهبر کره شمالی قرار بدهم پیشاپیش عذرخواهی می‌کنم.

رئیس‌جمهور قانونی ملت ایران
ننجون

کد مطلب: 99065
 
Share/Save/Bookmark