میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۹
 
 
معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد:
بهره‌برداری از سامانه الکترونیکی سرانه‌های خدمات شهری در مناطق ۲۲گانه از ابتدای خردادماه
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: سامانه الکترونیکی سرانه‌های خدمات شهری شهرداری تهران با هدف افزایش دقت، امکان ثبت سیستمی و تسهیل در نظارت بر عملکرد واحدهای اجرایی در سطح نواحی و محلات تهیه و در اختیار مناطق ۲۲گانه قرار گرفته است.
مهندس مجتبی یزدانی با اعلام این مطلب گفت: سامانه الکترونیکی جمع‌آوری مستمر داده‌های سرانه‌های خدمات شهری در راستای تسهیل نظارت بر اجرای سیاست‌های پیش‌بینی شده در برنامه‌های بالادستی و مصوبات شورای اسلامی شهر تهران می‌باشد که ضمن افزایش دقت پایش‌های آماری، امکان ثبت سیستمی داده‌های مربوطه به صورت مکانیزه را از ابتدای خردادماه محیا کرده است. وی افزود: با بهره‌برداری از این سامانه، نیازسنجی‌ها و برنامه‌ریزی‌های مناطق درخصوص نگهداشت و یا افزایش سرانه‌های خدمات شهری، مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت و مقدمات توزیع عادلانه امکانات در سطح شهر تهران را محقق می‌نماید.
یزدانی تصریح کرد: با انتقال داده‌های احصاء شده توسط این سامانه به داشبردهای مدیریتی تصمیم‌ساز و فراهم نمودن سایر زیرساخت‌های فناورانه در حوزه خدمات شهری شهرداری تهران، امیدواریم بتوانیم در راستای تحقق شعار "تهران شهری برای همه" قدم برداریم. به گفته وی این سامانه پیرو برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در جهت جمع‌آوری مستمر داده‌های سرانه‌های خدمات شهری در سطح مناطق ۲۲گانه شهر تهران در حوزه خدمات شهری و به صورت هدفمند و دقیق به همت اداره کل برنامه‌ریزی و توسعه شهری امور خدمات شهری تهیه و به بهره‌برداری رسیده است.
کد مطلب: 113962
 
Share/Save/Bookmark