میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۰۴:۲۲
 
 
برده هاي جنسي مهاجر در مكزيك
برده هاي جنسي مهاجر در مكزيك
 
سياست روزآنلاين؛از نظر باندهاي جنايتكار مكزيكي، آنها كالا محسوب مي شوند؛ دختراني كه به اميد پيدا كردن كاري آبرومند به مكزيك آورده شده و مجبور به تن فروشي مي شوند.
خانم «پاتريشيا ويلاميل» كه كنسول كشور هاييتي در استان چياپاس مكزيك است، ضمن فاش كردن اين خبر گفت:«باندهاي جنايتكار اين دختران را كه معمولا اهل هاييتي هستند و زير 18 سال سن دارند به مكزيك مي كشانند، كتكشان مي زنند، تحقيرشان مي كنند، به آنان تجاوز مي كنند و در نهايت آنها را مجبور به فحشا مي كنند.»
خانم ويلاميل مي گويد پيش از آنكه اين خبر را اعلام كند، به مسئولان محلي استان چياپاس مراجعه كرده تا شايد اين مسئله را حل كنند و به داد دختران مهاجر برسند، ولي آنها كاري نكردند و او مجبور به رسانه اي كردن اين خبر شد.
به گزارش سياست روزآنلاين به نقل از خبرگزاري فرانسه، باندهاي جنايتكار مكزيكي، به محله هاي فقيرنشين هاييتي مي روند و دختران را به بهانه پيدا كردن كار، از راه گواتمالا به مكزيك آورده و به برده هاي جنسي بدل مي كنند. دخترها پس از اينكه به زور وارد اين كار شدند، به كافه ها و مراكز فساد چياپاس فرستاده مي شوند.
به گفته خانم ويلاميل، سن اين دختران معمولا بين 14 تا 18 سال است. او مي گويد كه در هر كدام از مراكز فساد استان چياپاس، بين 8 تا 14 دختر خارجي به فحشا گماشته شده اند.
يكي از اين دختران كه خود را «والريا» معرفي كرده مي گويد زني در روستايشان به او قول سفري رايگان و يك كار در رستوراني در چياپاس را به او داد؛ ولي وقتي به مكزيك آمد از باندهاي جنايتكار سر در آورد و به زور به فحشا كشيده شد. مقامات مكزيكي هنوز واكنشي به اين خبر نشان نداده اند.

کد مطلب: 63281
 
Share/Save/Bookmark