{LANG_BOX}
شرایط کسب و کار و رونق اقتصادی در سال 95 ....
بهتر می شود
بدتر می شود
فرقی نمی کند
 
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_2_BLOCK}
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۲۲
 
 
یزدانی: حالا هدفم المپیک ۲۰۱۶ است

کشتی‌گیر وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان پس از قهرمانی در بازی‌های آسیایی گفت: اکنون هدف اول من المپیک ۲۰۱۶ است.
به گزارش تسنیم، رضا یزدانی پس از کسب مدال طلای وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد گفت: دنبال این بودم که ناکامی مسابقات جهانی را جبران کنم. با توجه به اینکه بین مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی زمان کمی بود این فرصت را داشتم که بتوانم با کسب مدال طلا ناکامی مسابقات جهانی را جبران کنم.
وی افزود: امیدوارم سایر نمایندگان کشورمان نتایج خوبی بگیرند و بر تعداد مدال کاروان ایران افزوده شود.
کشتی‌گیر وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان در‌خصوص حذف حسن رحیمی و مصطفی حسین‌خانی گفت: این دو از کشتی‌گیران خوب ما بودند که به علت بدشانسی از دور مسابقات حذف شدند و نتوانستند مدال کسب کنند.
یزدانی در مورد ناکامی‌اش در مسابقات جهانی ازبکستان خاطرنشان کرد: متاسفانه در این مسابقات اشتباهات زیادی داشتم و نتوانستم روی تشک بروم. نمی‌خواهم اشتباهاتم را توجیه کنم اما در مسابقات جهانی بعدی جبران می‌کنم.
وی افزود: فشار زیادی در مسابقات قبلی به بدنم وارد شد اما به کمک پزشکان و کادر فنی تیم توانستم ریکاوری خوبی برای بازی‌‌های آسیایی انجام داده و با شرایط ایده‌آلی به این بازی‌ها برسم.
کشتی‌گیر وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان در‌خصوص اینکه حریف قرقیزستانی خود را در بازی فینال مقتدرانه شکست داد، گفت: او کشتی‌گیر خوبی بود و با تمام وجود روی تشک آمده بود اما من تمرینات خوبی انجام داده بودم و موفق شدم برنده فینال شوم.
یزدانی در پایان عنوان کرد: هدف اول من المپیک ۲۰۱۶ است تا بتوانم مردم را شاد و ناکامی دوران قبل را جبران کنم.

کد مطلب: 89356
 
Share/Save/Bookmark
 


{ADVERTISE_DOC_LOCATION_9_BLOCK}
 
{DAILY_PIC_SECTION_BLOCK}{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}{ADVERTISE_DOC_LOCATION_21_BLOCK}{ADVERTISE_DOC_LOCATION_22_BLOCK}{ADVERTISE_DOC_LOCATION_23_BLOCK}{ORIGINAL_DOCS_GENERAL_BLOCK}{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_10_BLOCK}