میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷
 
 
پس "برانداز" منم
برادر روح الله زم – مدیر سایت آمدنیوز – در آخرین جلسه دادگاه خود رسما اعلام کرده که هیچ خطایی مرتکب نشده و دادگاه باید او را تبرئه کند...

برادر روح الله زم – مدیر سایت آمدنیوز – در آخرین جلسه دادگاه خود رسما اعلام کرده که هیچ خطایی مرتکب نشده و دادگاه باید او را تبرئه کند.
ما که پیرزن فریب خورده ای بیش نیستیم اعتراف می کنیم که در این ده سال اخیر لااقل هشتاد فقره اقدام به براندازی، نشر اکاذیب، تخریب وجهه نظام و همکاری با سرویس های جاسوسی شرق و غرب و در راس آن عمه رهبر کره شمالی انجام داده ایم آن وقت ایشان که پرونده اش را تریلی هم نمی کشد ادعا می کند که هیچ کاری نکرده است. پس چیز منم. یعنی چیز ... آهان ... یعنی برانداز منم! بنده فیلم مورددار فلانی و فلانی را منشر کردم و به ملت یاد دادم کوکتل مولوتف بسازند و بزنند دهان یکدیگر را مورد عنایت قرار بدهند. "ننجون بود که در پاریس با ماشین ضدگلوله و سی تا بادیگارد تردد می کرد و غروب که می شد با "مکرون" چیزبرگر و کوکاکولا می زد بر بدن!
برانداز که هیچی حتی "آقازاده" هم بنده هستم. بدینوسیله اعتراف می کنم تمامی جرایم امنیتی، اخلاقی، جاسوسی و الباقی که در پرونده ایشان وجود دارد مربوط به ننجون است و این بنده خدا را ول کنید برود خارج و به زندگی مستضعفی خود ادامه بدهد. نکته اول: اگر فدا پس فردا دیدید حکم دادگاه به جای ایشان برای "ننجون" صادر شد بدانید و آگاه باشید که پای "مکرون" و ساندویچ چیزبرگز و کوکاکولا در میان است.
نکته دوم: ایشان در دادگاه گفته "اگر کاری از دستم در رفت اظهار ندامت و پشیمانی می‌کنم" که البته حرف بیخودی هم گفته و فروتنی زیادی کرده است.اصلا مگر کاری از دست آقازاده ها هم می رود که بخواهند احساس ندامت کنند؟
نکته سوم: خلاصه اگر فردا ایشان را تبرئه کردند و به فرانسه برگرداندند و به ننجون را به اتهام دخالت در روند بازپرسی و دادگاه به اعدام کردند اصلا و ابدا تعجب نکنید.

کد مطلب: 114052
 
Share/Save/Bookmark