میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۶
 
 
من شکایت می‌کنم پس هستم
ننجون گفت: من از فردی که علیه من شکایت کرده شکایت می‌کنم و پدرش را هم درمی‌آورم تا دیگر کسی به خودش اجازه ندهد از شخص شخیصی...

ننجون گفت: من از فردی که علیه من شکایت کرده شکایت می‌کنم و پدرش را هم درمی‌آورم تا دیگر کسی به خودش اجازه ندهد از شخص شخیصی مثل من شکایت کند.
وی افزود: آن فرد معلوم‌الحال که به اتهام ضرب و شتم از من شکایت کرده مشکل روانی دارد و آن روز عمدا خودش را زیر دست و پای من انداخت که وانمود کند کتک خورده است.
ننجون خاطرنشان کرد: به قول بچه‌ها گفتنی این آدم اصلا عددی نیست. خیلی عذر می‌خواهم ببخشید ولی اگر می‌خواستم بزنمش که همین حالا هم داشت صدای بزغاله می‌داد. وی تصریح کرد: من در عمرم هیچ‌کس را نزده‌ام و این دویست سیصد فیلم و چهل پنجاه هزار عکسی که از بنده در حال کتک زدن دیگران پخش شده فتوشاپ است و اشخاص خاصی با انگیزه‌های ناجوری می‌خواهند خرابم کنند.
ننجون که در این بخش از مصاحبه خبرنگار ما را هم کتک زد، افزود: البته من اعتقاد دارم هرکس پررویی و گستاخی کند باید کتک بخورد اما من کسی را نزدم.
وی در پایان گفت: اطرافیان این بنده خدا دنبال گرفتن رضایت و وساطت و اینجور سوسول‌بازی‌ها نباشند چون به روح عمه رهبر کره شمالی قسم خورده‌ام که رضایت نمی‌دهم.
وی در پاسخ خبرنگار دیگری که پرسیده بود مگر عمه رهبر کره شمالی مرده که به روحش قسم می‌خورید ایشان را به شدت کتک زد و گفت: به قول بچه‌ها گفتنی منظورم روح شوهرعمه رهبر کره شمالی بود. شما خبرنگاران قلم به مزد که برای آدم حواس نمی‌گذارید.

کد مطلب: 103397
 
Share/Save/Bookmark