میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۲۹
 
 
واترپلو در يك قدمي جهاني شدن
تيم ملي واترپلوي ايران در يك قدمي كاپ جهاني، امروز مقابل تيم اول آسيا شانس خود را براي كسب مجوز مسابقات روماني به محك خواهد گذاشت.
به گزارش فارس، تيم ملي واترپلوي ايران چهارشنبه گذشته پس از پشت سرگذاشتن 2 مرحله اردوي ناپيوسته به مدت 2 هفته، پس از 7 ماه بلاتكليفي و در خلال ليگ فشرده صرفا به منظور قرار گرفتن در شرايط رقابت و ايجاد هماهنگي بين بازيكنان به منظور تشكيل اردوهاي آمادگي بازي‌هاي آسيايي گوانگجو از ابتداي سال آينده شمسي، راهي كاپ قهرماني آسيايي چين شد.
اين درحالي بود كه هيچكس از اين تيم انتظار يك برد را هم نداشت. تيمي كه به گفته مربيانش تلاش خواهد كرد آبرومندانه چهارم شود.
تيم ملي با تركيبي جوان و در شرايطي راهي مسابقات شد كه تعدادي از ملي‌پوشان با تجربه به دلايلي از همراهي تيم بازماندند و ترجيح دادند روي تعهد باشگاهي خود در ليگ برتر متمركز شوند؛ چرا كه ديگر كميته فني فدراسيون بر خلاف گذشته نه چندان دور، آنها را به خاطر عدم همراهي تيم ملي از ليگ حذف نمي‌كند.
جوانان ايراني كه نام تيم هميشه بازنده ميادين بين‌المللي در سال‌هاي گذشته را يدك مي‌كشيدند در نخستين حضور خود در مصاف با تيم كره جنوبي با نتيجه 18 بر 7 شگفتي ساز مسابقات شدند اما اين شگفتي روز گذشته هم در مصاف با تيم هنگ‌گنگ با نتيجه 26 بر 5 تكرار شد تا كارشناسان واترپلوي هميشه بازنده ما، انگشت به دهان بمانند كه چه اتفاقي رخ داده است.
تيم ملي ايران در يك قدمي كاپ قهرماني جهان ايستاده است تا امروز در صورت شكست حريف و ميزبان قدرتمند خود (چين) كه عزم خود را براي راهيابي به مسابقات روماني جزم كرده است، نخستين ورودي تاريخي خود را كسب كند.
کد مطلب: 38299
 
Share/Save/Bookmark