میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱
 
 
فیلم مستند ننجون از هیچ شبکه‌ای پخش نمی‌شود
روابط عمومی صداوسیما، پخش فیلم انتخاباتی ننجون را از شبکه‌های تلویزیونی، شایعه اجانب دانست و...

روابط عمومی صداوسیما، پخش فیلم انتخاباتی ننجون را از شبکه‌های تلویزیونی، شایعه اجانب دانست و ستاد مردمی و خودجوش "ننجون" در همین راستا بیانیه زیر را منتشر کرد.
متاسفانه در روزهای اخیر هجمه‌های بسیاری درخصوص "ننجون" صورت پذیرفته که آخرین آن حذف فیلم مستند انتخاباتی ننجون از شبکه‌های تلویزیونی است. اینجانب با وجود رد صلاحیت شدن همچنان خود را یک نامزد بالقوه می‌دانم و اگر به شکایتم رسیدگی کنند قطعا صلاحیتم تایید خواهد شد.
من با صراحت وجود صحنه‌های غیراخلاقی و ددمنشانه در این فیلم را رد می‌کنم و خلاصه‌ای از فیلم را خدمت هوادارانم تقدیم خواهم کرد.
در این فیلم مستند من با لباس‌های سفید در کنار رودخانه‌ای خروشان قدم می‌زنم که ناگهان جوانکی که در حال گرفتن عکس سلفی است به داخل رودخانه پرتاب می‌شود و من بدون فوت وقت شیرجه می‌زنم و او را نجات می‌دهم چون قبلا در فدراسیون شنا به فعالیت مشغول بودم. در صحنه بعدی یک پیرمرد روستایی با مراجعه به خودپرداز مبلغ پنجاه هزار تومان درخواست می‌کند اما روی صفحه نمایش این عبارت به چشم می‌خورد: "عزیزم! مبلغ یارانه شما به یک میلیون و پانصدهزارتومان افزایش یافته و اگر بیشتر هم احتیاج دارید، بردارید.تعارف نکنید."
در صحنه بعدی من با لباس معمولی به میان آتش رفته و یک کودک را نجات می‌دهم و خبرنگاری می‌پرسد دمای هوای آن پایین چقدر بود و من می‌گویم ششصد هفتصد درجه بالای صفر و فک خبرنگار می‌افتد.
در صحنه بعدی یک عدد فیل هوا می‌کنم و در برابر چشمان حیرت زده مردم اعلام می‌کنم که عامل اصلی تورم همان گرانی است و آن وقت مردم دست می‌زنند.
در پایان این فیلم هم فریاد می‌زنم: از جان من چی می‌خواهید؟ من انصراف نمی‌دهم. اصلا مگر خودتان ننجون ندارید؟ چرا دیگران به نفع من انصراف ندهند؟

کد مطلب: 99120
 
Share/Save/Bookmark