میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲
 
 
سرلشکر جعفری:
حل مشکلات زیست محیطی با استفاده از ظرفیت سپاه

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: توان عظیمی در سپاه وجود دارد و همت دولت و مسئولین اجرایی را می‌طلبد تا از این نیروی عظیم برای برطرف کردن مشکلات زیست محیطی استفاده کنند.
به گزارش مهر، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیروز (شنبه) در حاشیه مراسم کاشت درخت به نیابت شهدا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیروهای زیادی در قالب بسیج تحت فرماندهی سپاه پاسداران قرار دارند، گفت: این نیروها آمادگی دارند برای ارائه خدمات گوناگون مانند درخت کاری در سراسر کشور بویژه در مناطقی که نیاز اولویت‌دار و مهمتری دارند مانند استان خوزستان، وارد کار شوند. وی افزود: در سال گذشته در مناطق وسیعی از استان خوزستان و منشاء های گرد و غبار درخت کاری انجام شد و این کار در سال آینده نیز دنبال خواهد شد. سرلشکر جعفری با بیان اینکه توان عظیمی در سپاه پاسداران وجود دارد، خاطرنشان کرد: این موضوع فقط همت دولت و مسئولین اجرایی را می‌طلبد تا از این نیروی عظیم برای برطرف کردن مشکلات زیست محیطی کشور استفاده کنند.
وی در پایان تاکید کرد: با باور کردن توان عظیم مردمی می توانیم مشکلات را برطرف کنیم. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امنیت بیش از هر چیزی به رفاه مردم کمک می کند و زمینه هر نوع پیشرفتی نیز امنیت است. همچنین سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تقدیر از حضور موثر تیپ آل محمد در عرصه امنیت تهران در حوادث دی ماه و حوادث ماه گذشته خیابان پاسداران، گفت:سپاه در همه عرصه ها اعم از امنیتی، دفاعی، فرهنگی و حتی درخت کاری حضور فعال دارد و این موضوع از آنجا نشات می گیرد که سپاه ماموریت های وسیعی رابر عهده دارد. وی افزود: امنیت بیش از هر چیزی به رفاه مردم کمک می کند و زمینه هر نوع پیشرفتی نیز امنیت است.
فرمانده کل سپاه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر درخت کاری در فضاهای اطراف تهران، گفت: نمونه بارز توجه ویژه رهبر انقلاب به فضاهای سبز تهران، جنگل‌های حاشیه اتوبان شهید بابایی است که اگر توجه و تاکیدات ایشان نبود مشخص نیست که برای این جنگل‌ها چه اتفاقی می‌افتاد.

کد مطلب: 103640
 
Share/Save/Bookmark