میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۴۶
 
 
در عالم رفاقت اختلاس کردیم
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان با رد شایعه تجاوز یک معلم به دانش‌آموز دختر در شهر رامیان،...

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان با رد شایعه تجاوز یک معلم به دانش‌آموز دختر در شهر رامیان، گفته: این معلم هیچ سابقه سوئی در پرونده کاری خود ندارد و ادعای تجاوز را به شدت رد می‌کند و می‌گوید در عالم معلم و شاگردی دانش‌آموز را بغل کرده و قصد سوئی نداشته است. ملاحظه فرمودید؟ فقط دختر مردم را در عالم معلم - شاگردی بغل کرده و یک فشاری هم داده اما رسانه‌های معاند و استکباری با سوء‌استفاده از این رفتار پدرانه الکی توی بوق و کرنا کرده‌اند که یک معلم در رامیان گلستان به یک دختر دانش‌آموز تجاوز کرده است.
خداوکیلی این اوج نامردی است. بیخودی به یک معلم شریف تهمت می‌زنید که چه بشود؟ در عالم معلم و شاگردی هم نمی‌شود کسی را بغل کرد؟ یعنی اگر رئیس‌جمهور به فرض بخواهد در عالم ریاست جمهوری ننه یک رئیس‌جمهور فرزند مرده را بغل کند یعنی تجاوز کرده است؟ این اتهام به نظر شما درست است؟ زشت نیست به بچه مردم تهمت می‌زنید؟ 
حالا چهار نفر هم در عالم رفاقت دست کرده‌اند توی کیسه مردم و چند هزار میلیارد تومان برداشته‌اند و رفته‌اند. شما باید تهمت بزنید که خدای ناکرده مرتکب عمل شنیع اختلاس شده‌اند؟ بد نیست بچه مردم را به بیست سال زندان و هفتاد و چهار ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم می‌کنید؟ 
ننجون ضمن ابراز انزجار از شایعه‌پردازان پیشنهاد می‌کند بستگان دختر دانش‌آموز بروند همسر و دختر معلم رامیانی را یکی یک دور بغل کنند تا پرونده ختم به خیر بشود و عوامل آمریکای جهانخوار هم دست از سوء‌استفاده بردارند. البته توجه داشته باشید که بغل کردن باید در عالم معلم و شاگردی باشد. اگر به قصد لذت باشد که واویلاست. والسلام نامه تمام!

کد مطلب: 109077
 
Share/Save/Bookmark