میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۳
 
 
حل تمام مشکلات تهران در سی ثانیه
یک عضو شورای شهر تهران در اظهارنظری تخصصی و هوشمندانه گفته:مردم می‌توانند ماشین هایشان را به خیابان نیاورند...

یک عضو شورای شهر تهران در اظهارنظری تخصصی و هوشمندانه گفته:مردم می‌توانند ماشین هایشان را به خیابان نیاورند. من جزو کسانی هستم که مخالف حضور زیاد ماشین‌ها در سطح شهر هستم.
به سهم خودم خوشحالم و بر نژاد آریایی خود می بالم که همچین عضو دانشمندی در پایتخت به صندلی شورای شهر تکیه زده و دارد با درایت و هوش سرشار خود، دمبالچه مشکلات را یکی بعد از دیگری می گیرد و به زبال دان تاریخ پرتاب می کند.
اصلاچرا به عقل ناقص خودمان رسید که برای حل بحران ترافیک از مردم بخواهیم که خودروهای خود را به خیابان ها نیاورند؟ البته باید یک فرقی بین ننجون ناقص العقل و این عضو دانشمند شورای شهر باشد.
فلذا در همین راستا پیشنهادهای زیر را به شهردار محترم پایتخت تقدیم می کنیم پیش از آن که این بانوی شورانشین باز هم آستین را بالا بزنند و خودشان را برای حل مشکلات رعایای طهران به دردسر بیاندازند.
الف) برای حل مشکل خرابی آسانسورها می توانیم با زبان خوش از پله ها پایین و بالا برویم.
ب) برای رفع مساله اشکال آبگرمکن می توانیم با آب سرد دوش بگیریم.
ج) برای برطرف شدن معضل فاضلاب در تهران می توانیم خودمان را کنترل کنیم و قضای حاجت را به روزی یک بار در هفته کاهش دهیم.
د) برای رهایی از معضل آسیب های ناشی از برج های فرسوده تهران می توانیم همه شان را با دینامیت منفجر کنیم و به جای آنها ویلاهای دوبلکس بسازیم.
ه) برای ریشه کن شدن مشکل کاغذبازی در شهرداری ها ورود هر گونه کاغذ را به ادارات شهرداری ممنوع کنیم.
و) برای حل مشکل سرقت مجسمه های تهران از نیروهای خدوم شهرداری خواهش کنیم تا با دریافت اضافه کار و «حق تندیس»!!! در میادین و بوستان های شهری سرپا بایستند و تکان هم نخورند.
ز) برای حل مشکل کمبود بودجه در شهرداری از اوباش محترم!! و اراذل گرامی!! دعوت به همکاری کنیم تا بزنند پدر صاحب بچه اهالی پایتخت را در بیاورند و «پول زور» بگیرند.
ح) برای رفع معضل بیکاری در تهران تمامی بیکاران را سوار تله کابین توچال کرده و از آن بالا در رشته کوه های البرز گم و گور کنند.
ط) برای حل معضل سردرگمی مردم برای محدوده طرح ترافیک از این پس تمامی تهران و حومه را طرح ترافیک اعلام کنیم.
ی) به جای هزینه های سنگین انتخابات شورای شهر همین بانوی دانشمند را به مدت مادام العمر در شورای شهر حفظ کرده و حکم مشاور ایشان را برای ننجون صادر کنیم.

کد مطلب: 110481
 
Share/Save/Bookmark