میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲
 
 
ما همه با هم هستیم
نباید هم بترسیم. اصلا ترس ندارد. باید فریاد بزنیم نترسیم نترسیم / ما همه با هم هستیم...

نباید هم بترسیم. اصلا ترس ندارد. باید فریاد بزنیم نترسیم نترسیم / ما همه با هم هستیم. مصداق بارز این با هم بودن‌ها بسیار است. یکی همین اعضای شورای شهر بیله‌سوار که چهار تا از پنج تا با هم بودند. با هم رشوه گرفتند. با هم تبانی کردند و با هم خوردند و بردند و حالا رئیس دادگستری بیله‌سوار اعلام کرده هر چهار نفر را دستگیر کرده و فعلا در بازداشت به سر می‌برند.
ننجون ضمن اعلام حمایت از عملکزد قاطعانه دادگستری بیله‌سوار از مسئولان درخواست دارد آن پنجمی را هم دستگیر کنند تا این وحدت دشمن‌شکن از بین نرود و همه با هم و در کنار هم باشند.
اصولا "وحدت" چیز خوبی است اما به قول "رضا مارمولک" بعضی‌ها رعایت نمی‌کنند و تک‌خوری می‌کنند و این بد ماجراست وگرنه دور هم هم بیشتر خوش می‌گذرد و هم یک لقمه بیشتر یا کمتر همه سیر می‌شوند.
در همین راستا این نکته را هم عرض کنیم که شهردار محترم بیله‌سوار هم توسط همین اساتید برگزیده شده و طبیعتا این قابلیت را دارد که به کمپین "ما همه با هم هستیم" بپیوندد و البته که از زمان هوخشتره تا امروز هیچ شورای شهری نتوانسته بدون هماهنگی با اجزای شهرداری رشوه بدهد و رشوه بگیرد. اصلا خودتان فکر کنید چطور همچین چیزی ممکن است. آدم دست بکند توی این جیبش و رشوه را بگذارد توی آن یکی جیبش؟ اصلا راه ندارد.
ما از این انشا نتیجه می‌گیریم که اتحاد اتحاد راه پیروزی است و برای اینکه به همه ما خوش بگذرد باید با هم باشیم. در ضمن برای پرهیز از دستگیری و مجازات از "تک‌خوری" دست برداریم و نفرات پنجم به بعد را هم صدا بزنیم تا دور هم بنشینیم و بخوریم. به هر حال سفره‌ای پهن است و نمی‌شود که یکی گرسنه بنشیند بقیه تا خرخره بخورند.
شعار هفته: نترسیم نترسیم / ما همه با هم هستیم.
شعار مردمی: شورای بیله‌سوار / رای‌ها رو بردار و بیار

کد مطلب: 109366
 
Share/Save/Bookmark