میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۰
 
 
معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد:
اتمام مناسب سازی ۱۱۰ بوستان تاکنون و ۲۲ بوستان در سال ۹۹ در دستور کار
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: تاکنون ۱۱۰ بوستان برای استفاده توان‌یابان عزیز مناسب‌سازی شده است و در سال ۹۹ نیز ۲۲ بوستان در دستور کار است. همچنین از ۲۵۰ میدان و بازار میوه و تره‌بار در شهر تهران تاکنون ۳۰ بازار مناسب‌سازی شده‌اند و ۲۶ بازار جدید در حال ساخت نیز مناسب‌سازی خواهند شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مجتبی یزدانی در نشستی با محوریت مناسب‌سازی بوستان‌ها و میادین میوه و تره‌بار برای استفاده معلولین و توان‌یابان در سطح شهر تهران که با حضور علی‌اصغر عین‌القضات، مشاور معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در امور توان‌یابان، مختاری، مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران، راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، عنقایی، مدیرکل اداره کل برنامه‌ریزي و توسعه امور خدمات شهري، نماینده جامعه ناشنوایان و...برگزار شد، به اقدامات این معاونت در راستای مناسب‌سازی بوستان‌ها، میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران و مجموعه اقدامات سازمان زیباسازی برای این منظور پرداخت و گفت: هر سال تعدادی از بوستان‌ها در مناطق ۲۲گانه برای استفاده توان‌یابان عزیز مناسب‌سازی می‌شود و تاکنون ۱۱۰ بوستان مناسب‌سازی شده است و در سال ۹۹ نیز ۲۲ بوستان در دستور کار است.
lیزدانی در ادامه گفت: سازمان زیباسازی نیز وظیفه خرید و تامین تجهیزات لازم همانند ست‌های ورزشی، المان‌های پارکی، مناسب‌سازی سرویس‌های بهداشتی و... را برای استفاده توان‌یابان و معلولین عزیز برعهده دارد. وی با بیان اینکه ۲۵۰ میدان و بازار میوه و تره‌بار در شهر تهران وجود دارد، اذعان کرد: با برنامه‌ریزی‌های لازم، تاکنون ۳۰ بازار مناسب‌سازی شده‌اند و ۲۶ بازار جدید در حال ساخت نیز مناسب‌سازی خواهند شد.
عین‌القضات: تقدیر از اقدامات معاونت خدمات شهری در راستای مناسب‌سازی بوستان‌ها و میادین میوه و تره‌بار؛ علی‌اصغر عین‌القضات، مشاور معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در امور توان‌یابان نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات معاونت خدمات شهری در راستای مناسب‌سازی‌ها، گفت: معاونت خدمات شهری یکی از معاونت‌هایی است که پیش از اعلام شیوه‌نامه و دستورالعمل‌های قانونی اقدامات خوبی را در جهت مناسب‌سازی بوستان‌ها و میادین آغاز و اجرایی کرده است.
مشاور معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در امور توان یابان اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های لازم برای چهار معاونت شهرداری تهران، مشاورانی برای معلولین تعیین گردیده است. همچنین برای حفظ کرامت انسانی معلولین و توان یابان عزیز نماینده‌ای از سوی انجمن ناشنوایان ایران نیز معرفی شده است که همراه ما در این راه خواهد بود.
عین‌القضات به همکاری‌های خوب میادین میوه و تره‌بار در راستای مناسب‌سازی بازارها اشاره کرد و گفت: اقدامات بسیار خوبی نیز در میادین میوه و تره‌بار به شکل خودجوش و براساس شیوه‌نامه اعلام شد انجام شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.
در ادامه این جلسه عین‌القضات، مشاور معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در امور توان‌یابان نکاتی را پیرامون چگونگی مناسب‌سازی بوستان‌ها، ست‌های ورزشی، المان‌های پارکی و... مطرح کرد.
گفتنی است در جریان این جلسه مدیران عامل سازمان بوستان‌ها، میادین میوه و تره‌بار و زیباسازی به ارائه گزارشاتی پیرامون برنامه‌ها و اقداماتشان در راستای مناسب‌سازی‌ها پرداختند.
کد مطلب: 114504
 
Share/Save/Bookmark