میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
 
 
ننجون به رد صلاحیت خود واکنش نشان داد
به دنبال تایید صلاحیت شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری، "ننجون" با انتشار نامه‌ای سرگشاده...

به دنبال تایید صلاحیت شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری، "ننجون" با انتشار نامه‌ای سرگشاده نسبت به رد صلاحیت خود واکنش نشان داد که در این نامه آمده است:
ملت غیور ما می‌داند این رد صلاحیت‌ها با چه انگیزه‌ای انجام می‌شود وگرنه همگان بر این نکته اعتراف دارند که بنده به عنوان کاندیدای اصلح باید تا آخر می‌ماندم و با تقلب یا بی‌تقلب رای هم می‌آوردم.
من که جیک می‌کنم براتون تخم‌های کوچیک می‌کنم براتون چرا باید از صحنه انتخابات کنار بروم؟ اصلا مگر می‌شود صلاحیت دوستان دیگرم را بی‌دلیل و منطق رد کنند؟ آیا "درخت" که این همه فایده دارد و هوا را پاک نگه می‌دارد چرا باید صلاحیتش رد بشود؟ مگر می‌شود برای درخت هم پرونده سیاسی و امنیتی تشکیل بدهید و از حضور در انتخابات محرومش کنید؟ حالا درخت هیچی! صلاحیت ما را چرا رد کرده‌اید. من توی عمرم حتی یکبار گردش به چپ نداشته‌ام و هیچ وقت در محل‌های حمل با جرثقیل پارک نکرده‌ام. مگر غیر از این است که می‌خواهید با رد صلاحیت من علاقه خود را به قانون گریزی نشان بدهید و بگویید همین که هست؟ زشت نیست؟ عیب نیست؟
مگر آن بنده خدا غیر از آن که می‌خواست دولت غیرتورمی درست کند، چه کاری کرده بود؟ یا آن یکی که کلاه مخمل سرش داشت و خیلی هم خوش‌تیپ و بزن بهادر بود؟‌ ای‌کاش لااقل به خاطر احترام به کودکان آن بچه هشت ساله را تایید صلاحیت می‌کردید. بچه‌ها که گناهی ندارند. شاعر در همین خصوص می‌فرماید:
بچه‌ها شیرینی زندگی‌اند
همه میوه‌های باغ آشتی‌اند
اونا رو از روی شاخه نچینین
بچه‌ها شادی رو خیلی دوست دارن
توی هر انتخابات رای می‌آرن
اونا رو توی شورا رد نکنین
بنده از همین تریبون اعتراض خود را به کنوانسیون بین‌المللی حقوق بشر، انجمن حمایت از کودکان، کمپین حمایت از دولت تورمی، ستاد ویژه روز درختکاری و بنیاد حمایت از بیماران خاص، اعلام می‌کنم و تا تایید صلاحیت مجدد خود از پا نمی‌نشینم.
رئیس‌جمهور قانونی ملت ایران
ننجون

کد مطلب: 99050
 
Share/Save/Bookmark
 


مسلمان
۱۳۹۶-۰۲-۰۸ ۰۶:۱۹:۳۸
این ننجون شما به همه کنایه زده یا شاید من اینطور فکر میکنم به هر حال با این متن نشان دادی که زیادی هنرمندی چه میشود کرد سیاست هم شده بچه بازی